شهدای دزآور
شهدا را یاد کنید حتی با ذکر یک صلوات
درباره وبلاگ


سامانه پیامک ستاد یادواره شهدای دزآور
منتظر نظرتون هستیم
500020401170
500051561000
50001040001400
09117913875 تلگرام

مدیر وبلاگ : ذوالفقار بابایی
مطالب اخیر
نظرسنجی
آیا از این وبلاگ راضی هستید؟

بی مهری مسئولان به یک جانباز


؛ «رضا حسین زاده» را حتماً دیده اید! «مجری» و «گوینده اخبار» از رسانه ملی که همه به چشم یک گوینده خبر صرف به او می نگرند. اما این روزها تصویری از بستری شدن این گوینده خبر اذهان را به سمت دیگری برد.

تصویری از «رضا حسین زاده» در بیمارستان منتشر شده است که حکایت از سوغات شیمیایی دوران جنگ تحمیلی دارد.

شاید کمتر کسی باشد که بداند او «جانباز شیمیایی» است اما «حسین زاده» مدتی است با همین حال مریضش مورد بی مهری برخی از مسئولان هم قرار گرفته است.

«رضا حسین زاده» گوینده خبر و جانباز شیمیایی مدتی است در بستر بیماری و آسیب و جراحات شیمیایی ناشی از 8 سال دفاع مقدس بستری است.

گوینده خبری کهنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
«مسئولین به دیدار جانبازانی می‌روند که از نظر مالی مشکل مشخص نداشته و پرده خانه‌شان به قیمت نیمی از وسایل خانه ما است. در حالی که اکثر جانبازان نخاعی علاوه بر مشکلات جسمی با مشکل مالی نیز دست و پنجه نرم می‌کنند.»


 15 سال از اتمام جنگ تحمیلی گذشته بود و آن جوانانی که دلیرانه در مقابل دشمن ایستادگی کرده‌ بودند، امروز بر روی ویلچر و در آسایشگاه به دور هم روزگار خود را می‌گذراندند. در میان جانبازان مستقر در آسایشگاه بی‌اختیار به سمت جوانی لاغر اندام رفت. این دیدار باب زندگی پر از عشق و ایثار را به روی هر دو باز کرد. حالا 13 سال از آن روز می‌گذرد و خداوند فرزند دختری را به آن‌ها عطا کرده است. در طول زندگی مشترک زخم‌های زیادی در کنار زخم‌های دشمن، بر روحش وارد شد، اما غم نگاه‌های دختر 6 ساله‌اش که آرزو دارد پدرش بر روی پایش بایستد و با او بازی کند، بر قلبش سنگینی می‌کند.

این سرگذشت زندگی خانم و آقای نیکخواه بهرامی است. چه کسی می‌گوید دوران لیلی و مجنون به پایان رسیده است؟ آن‌ها در طی این 13 سال بقدری به یکدیگر وابسته شده‌اند که طاقت دوری از یکدیگر را ندارند. 30 کیلومتر از استان تهران فاصله گرفتیم تا پای سخنان جانباز «ابراهیم نیکخواه بهرامی» و همسرش بنشینیم. در ادامه ماحصل گفت‌وگو را می‌خوانید:

 

سلامتی آرزوی دختر جانباز/ خیانت در امانت بزرگ

خانم و آقای نیکخواه به استقبال ما می‌آیند. در بدو ورود به خانه، تخت، تجهیزات پزشکی و در کنار آن نقاشی‌های رعنا، نگاه‌مان را جلب کرد. رعنا دختر 6 ساله جانباز با سبد میوه در حالی که لبخند بر لب داشت، به سمت‌مان آمد. «رضا حیدری» جانباز 50 درصد و دوست جانباز نیکخواه در گفت و گو پیش قدم شده و آرام می‌گوید: «مدت‌ها بود که میهمان به منزل‌شان نیامده بود. رعنا از اینکه امروز میهمان دارند، خوشحال است.»

نگاهمان به چهره معصوم رعنا گره می‌خورد. از او خواستیم تا از نقاشی‌هایی که بر روی دیوار نصب کرده است برایمان بگوید. نقاشی‌های سه نفره‌ای که پدر با قامتی ایستاده، طراحی شده است. می‌گوید: «دعا می‌کنم که پدرم حالش خوب شود و من را به پارک محل ببرد.»

مادرش که حلقه اشک در چشمانش میهمان شده، بغض گلویش را فرو می‌برد و می‌گوید: «برای لحظه‌ای هم از اینکه با یک جانباز ازدواج کردم، پشیمان نشدم اما آرزوی رعنا غمی سنگین است که بر قلبم فشار می‌آورد.»

دوست جانباز رشته کلام را به دست می‌گیرد و ادامه می‌دهد: «ابراهیم در سال 61 و عملیات فتح المبین به عنوان سرباز ارتش شرکت کرده و جانباز شد. از آن پس تا زمان ازدواجش در آسایشگاه جانبازان زندگی می‌کرد. در این مدت وکالت اموالش بر عهده برادرش گذاشته شده بود که متاسفانه امانت دار خوبی نبود. ناراحتی خانواده نیکخواه از بی‌مهری آن‌ها به فرزندشان بیشتر از تاراج بردن اموالشان است.»

جانباز نیکخواه به سختی کلماتی را ادا می‌کرد. چشمانمان بر لبانش خیره می‌شود تا جملاتی که بر زبان می‌آورد را بهتر متوجه شویم. او آرام بر زبان می‌آورد که اموالش میان خواهران و برادرش تقسیم شده و امروز شرمنده خانواده‌اش است.

خانم نیکخواه در ادامه سخنان همسرش می‌گوید: «منزل ما برای شرایط جسمی همسرم مناسب نیست. مدتی پیش قصد داشتیم شراکتی خانه‌ای  را با یک نفر بسازیم اما از آنجایی که یکی از مغازه‌ها توسط برادر همسرم بفروش رسیده است، شهرداری مجوز ساخت ندادند. به همین جهت مجبوریم که با شرایط کنار بیاییم این در حالی است که سقف آشپزخانه رو به تخریب است و شرایط درست کردن آن را هم نداریم.»

 

جانبازان حامی ندارند

حیدری به روز آشنایی با جانباز نیکخواه اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد: «ابراهیم با وجود مشکلات جسمی شرایط گشت و گذار را ندارد. از این رو تنها برای اقامه نماز جماعت به همراه همسرش از خانه خارج شده و به مسجد می‌رود. روزی درب مسجد منتظر همسرش بود که به سمتش رفتم و خواستم اگر کمکی از من برمی‌آید، انجام دهم. ابتدا کمکم را قبول نکرد اما با اصرارهای من به سمت منزلشان حرکت کردیم. در میان راه برایم از مشکلاتش گفت. از آنجایی که خودم جانباز هستم، احساس مسئولیت کردم که باید برای رسیدن به حق و حقوقش، او را یاری کنم. از آن پس دوستی ما آغاز شد. از اینکه جانبازی زندگی‌اش را برای دفاع از کشور فدا کرده و امروز با مشکلات مالی و حقوقی روبرو است، متاثر هستم.

چندی پیش در انتخابات مدیرعامل کانون جانبازان نخاعی به همراه خانواده نیکخواه شرکت کردم. در آنجا از آقای اسرافیلی مدیر کانون تقاضا کردم که یک وکیل خبره برای جانبازان استخدام کند و ماهیانه هزینه آن را از حقوق جانبازان برداشت کنند. این طرح با استقبال روبرو شد و اگر این پیشنهاد اجرا شود، مشکلات حقوقی جانبازان حل می‌شود.

جانبازان نخاعی حامی ندارند. از مسئولین تقاضا دارم که نگاه ویژه‌ای به جانبازان نخاعی داشته باشند. به عنوان مثال چند ماه گذشته که آقای نیکخواه از بنیاد شهید و امور ایثارگران درخواست وکیل کرد، یک فردی که تازه کار است را برایش برگزیدند که نتوانست از حقوقشان دفاع کند. یا هفته گذشته زمانی که از بنیاد شهید تقاضا شد هزینه مهدکودک رعنا را پرداخت کنند، با جواب عجیبی مواجه شدیم. آن‌ها گفته بودند که فرزندان جانبازان بزرگ شده و وجهه قانونی پرداخت هزینه تدریس فرزندان جانباز از بین رفته است.»

 

عصر لیلی و مجنون ادامه دارد

وی برای دقایقی سکوت می‌کند و ادامه می‌دهد: «این دو فرد همچون لیلی و مجنون زندگی می‌کنند. چند روز پیش خانم نیکخواه عملی داشت که باید یک شب در بیمارستان می‌ماند اما به خاطر اینکه نمی‌خواست همسرش تنها بماند، به خانه آمد. در طی زندگی مشترک‌شان تمام کارهای جانباز را همسرش انجام داده است. اکثر جانبازان زخم‌هایی را در بدن دارند که گاهی عفونت می‌کند اما به خاطر مراقبت مناسب خانم نیکخواه هیچ زخمی در بدن جانباز نیست. از سوی دیگر به جهت کوچک بودن خانه، امکان حضور پرستار وجود ندارد. زیرا پرستار آقا بوده و خانواده با حضور وی معذب می‌شوند.»

 

دیدار با جانبازان گزینشی نباشد

خانم نیکخواه به مشکلات جانبازان اشاره می‌کند و می‌گوید: «مسئولین با خانواده‌ جانبازانی که از نظر مالی یا جسمی مشکلات کمتری دارند، دیدار می‌کنند. از این رو در گوشه و کنار می‌شنویم که می‌گویند: خانواده جانبازان و شهدا سهمیه دارند یا بودجه کشور صرف جانبازان می‌شود. در حالی که اکثر جانبازان علاوه بر مشکلات جسمی با مشکل مالی نیز دست و پنجه نرم می‌کنند. ای کاش مسئولین به دیدار جانبازانی که به سختی روزگار می‌گذرانند، نیز بروند.»

گفت و گو که تمام شد، نگاه عمیقی به اطرافم انداختم. می‌خواستم ببینم با توجه به سخنانی که شنیدم، این خانواده در زمره کدام یک از گروه‌ جانبازان قرار می‌گیرد. گویی تمام زندگی در تابلوی نصب شده بر روی دیوار خلاصه می‌شد. آنجا بود که فهمیدم لبخند مقام معظم رهبری در داخل قاب عکس مرهم تمام زخم‌های زندگی‌شان بود.

 

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پرچم وارونه ایران در دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با والى قندهار افغانستان!
؛ در دیدار استاندار سیستان و بلوچستان و والی قندهار افغانستان پرچم ایران را وارونه روی میز گذاشتند!


عکس/ پرچم وارونه ایران در یک دیدار رسمی!


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
جعفری دولت آبادی دولت آبادی با منع رسانه‌ها از درج مطالب خلاف واقع و کذب، به اظهارنظر توهین آمیز یکی از مشاوران دولت علیه قوه قضاییه اشاره کرد و اظهار داشت: اخیرا آقایی با نام آشنا که برخلاف نامش که ادعا دارد با امور حقوقی و قضایی کاملا آشناست، برای حمایت از رییس جمهور حرف‌هایی زده است که محل تامل است.
 
جعفری دولت آبادی با بیان این که هیچ کس حق ندارد به قوای کشور و مسوولان به ویژه رئیس قوه قضاییه توهین کند، افزود: در مورد قوه قضاییه که ضامن سلامت همه دستگاه‌هاست، اگر کسی قوه قضاییه را تخریب و یا به آن توهین کند راه برای دیگران هموار خواهد شد.
 

احتمال پیگرد قانونی


 
دادستان تهران با انتقاد از عده‌ای که با اظهارات توهین آمیز فضای جامعه را مشوش می‌کند، اظهار داشت: از پنجاه سال قبل تاکنون موضوع تخلف و جرم از یکدیگر تفکیک شده و قوه قضاییه به خوبی می داند که تخلف از حوزه اختیارات رسیدگی جزایی خارج است؛ ولی حالا برخی عنوان کنند که می‌خواهند به تخلفات جدا از جرایم رسیدگی کنند. مگر قوه قضائیه تا به حال با تخلفی برخورد کرده بود که برخی بخواهند رسیدگی به تخلفات مطبوعاتی را وارد نظام رسانه‌ای کنند.
 
جعفری دولت آبادی تصریح کرد: در حال حاضر طبق قانون مطبوعات و برخی قوانین جزایی توهین و افترا به مسؤولین و نهادها جرم است و برخلاف اظهارات این فرد، دادستانی تاکنون در مورد رسیدگی به تخلفات ورود نداشته است.
 
وی ادامه داد: آقای روحانی رئیس جمهور محترم اظهاراتی را در نمایشگاه مطبوعات بیان کرد، بعد فردی برای حمایت از وی به قوه قضائیه اهانت کرده و عنوان کرد که چند جلد کتاب حقوق مطبوعات به قوه قضائیه ارسال شود. این اظهارات از زبان فردی که مدعی آشنایی با مسائل حقوقی است، توهین محسوب می شود.
 
جعفری دولت آبادی تاکید کرد: حمایت از مسؤولان مستلزم اهانت به دستگاه قضایی نیست و هیچ کس حق ندارد به مسئولین کشور اهانت کند.

احتمال پیگرد قانونی
 
دادستان تهران ادامه داد: اساسا رئیس جمهور محترم مطالبی را در رابطه با مطبوعات عنوان کرده که با جواب ریاست قوه قضائیه مواجه شده است؛ چرا عده‌ای برای حمایت از رئیس جمهور محترم به جای اینکه فضا را به نفع پیشرفت کشور رقم بزنند، حرف های خلاف واقع بیان می‌کنند و یا به قوه قضائیه توهین می‌کنند.
 
 
جعفری دولت آبادی تاکید کرد: این گونه اظهارات که در پوشش اهانت به مسئولان قوه قضائیه و به خصوص شخص رئیس قوه قضائیه صورت می‌گیرد طبیعی است که با واکنش مواجه خواهد شد.
 
دادستان تهران عبور از مرز انتقاد منصفانه و سازنده را تخریب و توهین دانست و با تاکید دوباره بر جرم بودن توهین به مسئولان مطابق ماده 609 قانون مجازات اسلامی اظهار کرد: افترا و توهین به مقامات و ارگان ها جرم است و نباید توقع عدم برخورد با عوامل این قبیل جرایم را داشت.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

:پیش از این هر مسؤول عالی‌رتبه‌ای که به استان البرز و یا دیگر استان‌ها سفر می‌کرد، ابتدا با حضور در گلزار شهدا ضمن ادای احترام به شهدا و امام شهیدان تجدید بیعت می‌کرد اما رئیس جمهور به مقام شامخ شهدا ادای احترام نکرد.

به گزارش فارس، حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان امروز میهمان استان البرز بود.

وی چهارشنبه 26 آبان‌ماه به همراه تعدادی از وزرا، معاونان رئیس جمهوری و مسؤولان ارشد دولت در این استان حضور داشت.

این نخستین سفر رسمی رئیس جمهوری و هیأت دولت به استان البرز بود.

نکته مهم این است که حسن روحانی بر‌خلاف دیگر مدیران ارشد کشوری و لشگری در زمان حضور در استان البرز بر مزار مطهر شهدا حضور نیافت.

پیش از این هر مسؤول عالی‌رتبه‌ای که به استان البرز و یا دیگر استان‌ها سفر می‌کرد، ابتدا با حضور در گلزار شهدا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با شهدا و امام شهیدان تجدید بیعت می‌کرد.

البته حسن روحانی طی چهار سخنرانی که در کرج امروز داشت، چند بار از لشگر 10 سیدالشهدا(ع) کرج که در طول دفاع مقدس عملکردی اثرگذار داشت،‌ یاد کرده است.

وی همچنین در ابتدای سخنرانی خود در جمع مردم کرج گفت که البرز استان شهید فلاحی‌ها و فهمیده‌ها است، اما با این وجود در هیچ یک از گلزارهای شهدای استان البرز حضور نیافت.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
بی حرمتی ها ادامه دارد...
؛ این روها همه به مدافعان حرم توهین می کنند گویی که مدافعام حرم و خانواده هایشان از خوشی زیاد همه وجودشان را در نبرد با تروریست های تکفیری از دست داده و حق میلیون ها آدم را خورده اند.

بنابراین گزارش، در شرایطی که مدافعان حرم از همه دنیای خود برای امنیت مردم سرزمینشان و دفاع از حرم حضرت زینب (س) گذشته اند، متأسفانه موج گسترده بی حرمتی به مدافعان حرم همچنان ادامه دارد.

این فحاشی ها به جایی رسیده است که دلقک فراری که پس ازفراربه غرب درایام فتنه 88 به مقدسات اسلامی توهین کرده بود،بافحاشی  به شهدای مدافع حرم،انان راافرادی«کثیف» و«پست» نامید و با وقاحت گفت: کسانی که نمازمی خوانند و به نمازجمعه میروند؛همگی حرام زاده هستند!فحاشی دلقک فراری بهنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


؛ ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست اعضای کمیته ایثارگران در هفته آینده اظهار داشت:بررسی کلیات طرح انتخابی شدن رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران که چندی قبل در کمیسیون اجتماعی رای آورده بود به کارگروهی محول شده است و کارگروه نیز نقطه نظرات کارشناسی خود را در مورد آن اعلام کرده است.

  عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت:براساس ماده واحده این طرح، یک شورای ایثارگری به جای هیئت امنای بنیاد شهید برای اداره امور جامعه هدف تشکیل خواهد شد.

نماینده مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد:بر اساس یکی دیگر از مواد این طرح، درقبال هر ده هزار نفر ایثارگر، یک نفربه عنوان نماینده برای شورای ایثارگری انتخاب خواهد شد.

وی که فرزند شهید است و دو عمو و دایی اش در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده اند اضافه کرد:در واقع کار این شورا انتخاب رئیس بنیاد شهید و معرفی آن به رئیس جمهور در حد حکم زدن رسمی است.

عضو فراکسیون فرزندان شاهد یکی دیگر از وظایف این شورا را عزل رئیس بنیاد شهید و نظارت بر عملکرد آن عنوان کرد و افزود : پیش بینی ما این است که حدود 130 نفر در شورای ایثارگری عضویت خواهند داشت و با ان اوصافی که گفته شد جایگزین هیئت امنای بنیاد شهید می شوند.

عضو فراکسیون ایثارگران نماینده مجلس شورای اسلامی، آشتی ایثارگران با بنیاد شهید را یکی دیگر از اهداف اصلی پیش بینی شده در این طرح دانست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در دولت اینده رئیس جمهور، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را انتخاب خواهد کرد اظهار داشت:

اگر مجلس و شورای نگهبان به این طرح رای مثبت بدهند نحوه انتخاب رئیس بنیاد شهید و تعامل آن با جامعه هدف به کلی دگرگون و متخول خواهد شد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
عوامل یک کمپانی موسیقی زیر زمینی و غیر مجاز که از طریق تبلیغ در شبکه های ماهواره ای معروف شده بود بازداشت شدند.
عوامل یک کمپانی موسیقی زیر زمینی و غیر مجاز که از طریق تبلیغ در شبکه های ماهواره ای معروف شده بود بازداشت شدند!

بنابراین گزارش، خبر ها حاکی از آن است که این کمپانی غیر مجاز با جذب و ورود خوانندگان زیر زمینی اقدام به تهیه اثر و فروش آن به شبکه های ماهواره ای می کرد و از این رو بسیاری از هنروران دختر نیز جذب این کمپانی شده بودند و با تهیه کلیپ های مستهجن برای شبکه های ماهواره ای کار می کردند.

این کمپانی که مدتها به راحتی در تهران فعالیت کرده است و هیچ نهادی با آن برخورد نکرده بود، اخیراً در اثر اختلافات داخلی هنرور ها با همدیگر و با مدیر کمپانی که همگی به صورت زیر زمینی اقدام به تهیه آلبوم برای شبکه های بیگانه کرده بودند، پایشان به دادگاه باز شده و با شکایت خصوصی از هم منجر به بازداشت عوامل این کمپانی شده اند.

حال سوال اینجاست که این کمپانی و نظایر آن که بدون شک کم نیستند چطور در پایتخت ام القرای جهان اسلام اداره می شوند و به راحتی در شبکه های ماهواره ای فعالیت می کنند و هیچ کس متوجه نمی شود؟!

اگر شکایت عوامل داخلی این کمپانی از همدیگر نبود تا چه این کمپانی توانسته بود با فریب دخترکان شیفته خوانندگی به اهداف شوم خود دست پیدا کند؟!نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

محمد مهدی همت ،فرزند سردارشهید حاج ابراهیم همت با انتشار یک یادداشت به زبان ساده برای اثبات رفاقتش علیرغم قلم بسیار توانای خود بانگارش خودمانی وبه قولی چت نگاره برای دوست فرزند شهیدش مهدی محمد باقری نوشت:

اون آقا سمت راستی مهدی هستش، هم اسم خودم، و هم جنس خودم. مهدی هم باباش و هم سه تا عموهاش شهید شدند. شهیدان محمد باقری.

حالا دیگر مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران فرزند شهید نیست/مهدی جان فردات روشنه

مهدی حدود دو سال پیش شد مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران. خب مثل سایر مدیران ما قدرت رو تو کوبیدن مدیر قبلی نمیدید و بجای ایجاد تشنج چسبید به کارش. دو سال زحمت کشید. شبانه روز تا اونجا رو احیا کرد. یکبار از من خواست که برم به جای او بشینم تا او کمی به زندگیش برسه، آخه خسته شده بود، از بس هر روز یک تهمت بهش زده میشد، خب طبیعی بود، مهدی بلد نبود لباس خوباش رو توی کمد قایم کنه و با لباس های کثیفش بره سر کار، مهدی بلد نبود بوی عرق بده، مهدی بلد نبود چند تا ماشین خوب تو خونه خودش و اقوامش مخفی کنه و با پراید یا پژو بره سر کار، مهدی خودش بود، به قول رهبرمون شهید زاده، مهدی حتا پول میوه های روی میز اتاقش رو خودش میداد و خیلی چیزهای دیگه که بین خودمون و خدا میمونه. آهان، میگفتم، از من خواست که به جای اون برم بشینم، گفتم بهش اولا تو مرام من نیست رو صندلی برادر بشینیم، دوما اونقدر سرم شلوغ هست که به این یکی کار نرسم، مهدی با افتخار سرش رو گرفت بالا گفت داداش چنان اداره کل ساختار محور شده که هر کسی بیاد بشینه اونجا خودش روال خودش رو طی میکنه، که راست میگفت.
حالا دیگه اون اداره کل ایثارگران مدیرش یک فرزند شهید نیست، اون آقا سمت چپی ست که حالا در موردش چیزی نگم بهتره. بگذریم‌. اداره کل بچه هامونم مال شما.
مهدی جان خدا قوت. برای داداشا و خواهرات خیلی زحمت کشیدی. دلی واسه علی دادمان سنگ تموم گذاشتی. با خدا معامله کردی، پس شک ندارم فردات روشنه...


حالا دیگر مدیر کل ایثارگران شهرداری تهران فرزند شهید نیست/مهدی جان فردات روشنه

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
این فعال اصولگرا تاکید کرد: یک حرکتی توسط عده‌ای از خدمتگزاران انقلاب اسلامی برای حضور جدی در انتخابات صورت گرفته است.
حداد عادل اعلام کرد اصولگرایان برای حضور هماهنگ در انتخابات برنامه دارند و به زودی این برنامه را اعلام و سازوکار رسیدن به فرد واحد را نیز دنبال می‌کنیم.

غلامعلی حداد عادل در حاشیه مجمع عمومی جمعیت رهپویان و در پاسخ به فارس درباره برنامه اصولگرایان برای ائتلاف در انتخابات 96 اظهار داشت: در این زمینه کارهایی شده که ان‌شاءالله به زودی اعلام می‌شود.

حداد عادل ادامه داد: اصولگرایان برای حضور هماهنگ و مبتنی بر وحدت در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری برنامه دارند که به زودی برنامه خود را اعلام می‌کنند. البته تاریخ دقیق آن مشخص نیست ولی ظرف روزهای آینده اعلام خواهد شد.

این فعال اصولگرا تاکید کرد: یک حرکتی توسط عده‌ای از خدمتگزاران انقلاب اسلامی برای حضور جدی در انتخابات صورت گرفته است.

وی در خصوص رسیدن به نامزد واحد و برنامه اصولگرایان در این زمینه خاطرنشان کرد: اصولگرایان دو برنامه دارند که یکی ساز و کار برای رسیدن به وحدت و دیگری ساز و کار برای رسیدن به فرد واحد است که ما این مسیر را تعقیب می‌کنیم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
رحیم پور ازغدی گفت: این افرادی که حقوق‌های میلیونی گرفتند و اختلاس‌های میلیاردی کردند را باید در نماز جمعه شهرهایی همچون تهران و قم شلاق زد، باید به سیره امام علی(ع) عمل کرد، اگر مدیری دروغ می‌گوید، باید در نماز جمعه آبروی او را ببریم،
 عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به برخورد امام علی(ع) با دزدان بیت‌المال گفت: این افرادی که حقوق‌های میلیونی گرفتند و اختلاس‌های میلیاردی کردند، را باید در نماز جمعه شلاق زد.

به گزارش فارس از قم، حسن رحیم‌پور‌ازغدی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به نزدیک‌ترین افراد به انبیاء اظهار کرد: رسول اکرم(ص) فرمودند که نزدیک‌ترین افراد به مقام نبوت کسانی هستند که هم از علم برخوردارند و هم اهل جهاد هستند.

وی ادامه داد: اگر یک مجاهد، علم سطحی داشته باشد، از خط انبیاء دور می‌شود و یک عالم بی‌عمل، ترسو و راحت‌طلب از ساحت رسول اکرم(ص) دور است. شهر قم باید ترکیب علم و جهاد باشد، زمانی که این اتفاق افتاد، سرنوشت جهان تغییر پیدا کرد و شهر قم هیچ‌وقت به‌ اندازه امروز در سطح جهان دوست و دشمن نداشت.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: حوزه تک‌بعدی نمی‌تواند به وظیفه خود که دفاع از جهان‌بینی اسلامی و سبک زندگی دینی است، عمل کند. وظیفه حوزه دفاع نظری و عملی از دین است و باید به این وظیفه عمل کند و در‌صورت عملی نشدن این وظیفه باید در برابر خداوند و ائمه معصومین(ع) پاسخگو بود.

رحیم‌پور با اشاره به‌ ضرورت تلاش بیشتر حوزویان در شهر قم گفت: حوزه قم اگر بخواهد مرکزیت شیعه بماند، باید 10 برابر امروز کار کند. متأسفانه اکنون به اقتضای شرایط واقف نیستیم، کشیشان مسیحی و آخوندهای وهابی چندین برابر طلبه‌های قم تلاش می‌کنند، آن‌ها برای تبلیغ به بدترین مناطق از لحاظ آب و هوایی می‌روند و تنها به تبلیغ لسانی اکتفا نمی‌کنند.

وی ادامه داد: شهر قم اگر آغازگر انقلاب اسلامی است، برای ادامه یافتن انقلاب باید خودش را تکان دهد. نماز جمعه باید مرکز امر به‌ معروف و نهی از منکر به‌‌صورت مصداقی باشد، افراد در خصوص مفهوم امر به‌ معروف و نهی از منکر سخنان زیادی گفتند، ولی اگر کسی بخواهد به‌‌صورت مصداقی در این عرصه وارد شود، هزاران دشمن پیدا می‌کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: نهی از منکری واجب است که جلوی منکر را در سطح حکومت و جامعه بگیرد، نماز جمعه‌های شهرهای بزرگ از جمله قم باید به‌گونه‌ای باشد که صاحبان قدرت و ثروت از نقد شدن در این نماز جمعه‌ها نگران باشند و مستضعفان هم امیدشان این باشد که در این نماز جمعه‌ها از حقوق آن‌ها صحبت می‌شود.

رحیم‌پور ازغدی با اشاره به برخورد امام علی(ع) با دزدان بیت‌المال گفت: ایشان دستور دادند که دزدان بیت‌المال را در نماز جمعه در جلوی مردم شلاق بزنند، نماز جمعه جای کلی‌گویی نیست، اگر چه در نماز جمعه باید همیشه به تقوا دعوت شود، ولی نباید بقیه بخش‌های نماز جمعه تکراری باشد.

وی ادامه داد: این افرادی که حقوق‌های میلیونی گرفتند و اختلاس‌های میلیاردی کردند را باید در نماز جمعه شهرهایی همچون تهران و قم شلاق زد، باید به سیره امام علی(ع) عمل کرد، اگر مدیری دروغ می‌گوید، باید در نماز جمعه آبروی او را ببریم، غارتگر بیت‌المال هرکسی که باشد، باید آبرویش در نماز جمعه برده شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: اگر در نماز جمعه حرف تکراری بزنیم و به مشکلات مردم در این برنامه نپردازیم، چگونه می‌خواهیم که در روز قیامت جواب ائمه معصومین(ع) را بدهیم، امر به‌ معروف و نهی از منکر، سخت و دشمن‌تراش است، ابوذر صحابی بزرگ پیامبر(ع) تنها به خاطر خواندن آیات قرآن به دستور خلیفه سوم بازداشت شد.

رحیم‌پور با اشاره به‌ ضرورت پرداختن حوزه‌های علمیه به بحث نظریه‌پردازی اظهار کرد: حوزه‌ها باید برای تمدن‌سازی نظریه‌سازی کنند، اکنون هر حرفی که در حوزه‌ها زده شود، به‌سرعت در سطح جهان پخش می‌شود و اگر حوزه قوی نشود، نمی‌تواند به وظیفه خود در قبال جهان عمل کند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند که به‌موازات پیشرفت دنیوی در کشور، پیشرفت اخلاقی نداشتیم، ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه‌های علمی و صنعتی پیشرفت‌های زیادی داشته است، اما این کشور در زمینه‌های اخلاقی و فرهنگی یا توقف کرده یا عقب‌ رفته است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌اندازه‌ای که توقع داشتیم، در کشور در زمینهٔ عدالت اجتماعی پیشرفت نکردیم، می‌خواستیم که مدیران کشور در سطح فقرای جامعه زندگی کنند، اما در خصوص برخی از مدیران این اتفاق نیفتاد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
، ایرج عربی با بیان اینکه استفاده از متخصصان خارجی برای درمان ایثارگران در کشورمان پیرو سیاست‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت می‌گیرد، گفت: بر اساس استراتژی هدف گذاری شده در درمان گروه هدف، دعوت از اساتید به نام بین‌المللی در برنامه‌های جاری معاونت بهداشت و درمان پیگیری و اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: در همین راستا ویزیت و درمان خانواده‌های شهدا و جانبازان توسط پروفسور «امید رضا صدیق» فوق تخصص اورولوژی از کشور ایتالیا که دی ماه 1395 به ایران سفر می‌کند، انجام می‌شود.

وی افزود: ایثارگرانی که از مشکلات اورولوژی و ایمپوتنسی رنج می‌برند، هر چه سریعتر جهت تشکیل پرونده با شماره تلفن 42684351-021 ستاد جذب متخصصین تماس حاصل کنند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
 بابک زنجانی از بیژن زنگنه وزیر نفت شکایت کرد.

رسول کوهپایه‌زاده در گفت‌وگو  با تسنیم در نمایشگاه مطبوعات اظهار داشت: موکل از زندان علیه وزیر نفت تحت عنوان افترا و نشر اکاذیب شکایت کرده است.

وی ادامه داد: این شکایت به صحبت‌های وزیر نفت برمی‌گردد که 23 مهر سال گذشته گفته بود، زنجانی در رسانه‌ها پول خرج می‌کند تا به نفع او مطلب بنویسند. این موضوع به لحاظ قانونی مصداق افترا و نشر اکاذیب است

وکیل بابک زنجانی گفت: پیگیر شکایت موکل هستم اما علی‌رغم مراجعه متعدد به دادستانی هنوز شعبه‌ای که این شکایت به آن ارجاع شده مشخص نیست. قاعدتا در این شکایت مرجع ذی‌صلاح دادسرای کارکنان دولت است و طبق قانون اساسی همه افراد در برابر قانون یکسان هستند و دستگاه قضایی بین افراد تفاوت قائل نمی‌شود.منتظر هستیم این شکایت هرچه زودتر در مجرای خود قرار بگیرد و تشریفات قانونی طی شود.

به گزارش تسنیم، پیشتر وزارت نفت از وکیل بابک زنجانی شکایت کرده بود.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آن فرد جدیدی که این روزها به صحنه قدرت آمده در دوره تبلیغات حرفهای بزرگتر از دهانش میزد که اگر من بودم در برابر دستگیری ملوانان در خلیج فارس چنین می کردم و چنان می کردم، در موقع تبلیغات ایشان شکر زیادی خوردند؛ بگذار از راه برسی بعد از فرماندهان بپرس که در خلیج فارس آن نیروها چه بلایی بر سر خود در قایق ها می آوردند.
 سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز در مراسم پنجمین سالگرد شهادت شهید طهرانی‌مقدم که در ستاد فرماندهی هوافضای سپاه برگزار شد، گفت: شهیدانی عزیز در ایجاد قدرت بازدارندگی و موشکی ایران شب و روز را نشناختند و گره‌های بزرگی را در این مسیر باز کردند و راه‌های پیموده نشده را پیمودند.
 

وی افزود: یکی از آن شهیدان، شهید گرانقدر طهرانی‌مقدم بود که گام‌های اساسی را در این مسیر برداشت .

 

سرلشکر باقری خاطرنشان کرد: من از سال 1360 و عملیات طریق‌القدس شهید طهرانی‌مقدم را شناختم؛ جوانی مخلص و بی‌ادعا که بدون داشتن سابقه نظامی شبانه‌روز در ساختن ادوات جنگی و خمپاره‌ها کار کرد. وی توپخانه سپاه را سازماندهی کرد، توپخانه‌هایی که افسران چند سال برای آن درجه را می‌گذراندند و نیز باید 6 ماه دوره عالی توپخانه را می‌گذراندند تا پس از آن بتوانند هدایت قبضه توپ را بر عهده بگیرند، اما تمامی این مراحل در دست این یک جوان ٢٢ ساله قرار گرفته بود.

 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: تاریخ نشان خواهد داد که شهید طهرانی‌مقدم چه کارهای بزرگی انجام داده است و آنچه در دفاع مقدس نمایش داده شده صرفا مقدمات کار بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس توازنی بین برد موشک‌های ما و دشمن وجود نداشت و در این زمینه شهید طهرانی‌مقدم خدمات بزرگی ارائه کرد، اظهار داشت: وقتی موشک‌ها از سوریه و لیبی به تعداد اندکی وارد کشور شد و آنها دیگر اعلام عدم همکاری کردند، شهید طهرانی‌مقدم و همکارانش بودند که با هوش تمام و کمک الهی چگونگی استفاده از این موشک‌ها و ادوات را فرا گرفتند و استفاده کردند. همه این موشک‌ها هم به هدف می‌خورد.

 

سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه از ثمره این جهاد این بود که همه دانش‌های مورد استفاده در زمینه موشکی یک به یک حل می‌شد و جلو می‌رفت، گفت: قبل از شروع تست موشک، زیارت عاشورا و بعد از تست آن نیز نماز شکر می‌خواند و این از عمق اعتقاد بود.

 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در ادامه خاطرنشان کرد: حرکت با اخلاص و حرکت جهادی بن‌بستی برای شهید طهرانی‌مقدم باقی نگذاشت. ما در حوزه موشکی گره‌های بزرگی داشتیم. همین کشورهایی که اعلام کردیم برای دادن موشک فخر می‌فروختند و سخت‌گیری می‌کردند، مانند سوری‌ها که می‌گفتند انبارهای ما نگهبان روسی دارد و نمی‌توانیم موشک بدهیم، لیبی هم می‌گفت کجا را باید بزنیم و کجا را نزنیم.

 

وی افزود: اما همین سوریه به جایی رسید که در سال‌های گذشته جمهوری اسلامی ایران در منطقه حلب صنعت موشکی برای سوریه ساخت و در این مجموعه صنعتی موشک تولید شد و در جنگ 33 روزه علیه رژیم‌صهیونیستی به کار رفت و این همت و کار شهید طهرانی‌مقدم بود. به علت این اخلاص بود که همه او را دوست داشتند و با تمام توان وی را کمک می‌کردند. ما در دفاع مقدس و ستادکل نیروهای مسلح افتخار می‌کردیم اگر بتوانیم در جهت عکس‌های ماهواره‌ای و سوالات اطلاعاتی او پاسخ داشته باشیم.

 

سرلشکر باقری تاکید کرد: در صنعت هوافضا شهید طهرانی‌مقدم را به عنوان همکار و راهنمای بزرگ قبول داشتد. این شهید گرانقدر می‌گفت که چگونه است عده‌ای بی سر و پا همانند صهیونیست‌ها برای جمهوری اسلامی ایران چنگ و دندان نشان می‌دهند و ما موشکی نداشته باشیم و آن قدر مجاهدت کرد تا به موشک شهاب 3 رسید.

 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امروز با تلاش‌های که شده در زمینه موشکی خیلی جلوتر از زمان شهید طهرانی‌مقدم هستیم، گفت: مسئله سوخت جامد موشکی از جمله موضوعات پیشرفته جهان است که دست هر کسی نیست، اما شهید طهرانی‌مقدم و یارانش تلاش خود را برای حل سوخت موشکی گذاشتند.

 

وی با تاکید بر اینکه راه شهید طهرانی‌مقدم و شهدای گرانقدر ادامه دارد و با تمام توان و بدون ضعف و کاستی این راه را ادامه می‌دهیم، تصریح کرد: پشت سر ولایت بدون تفسیر و تعبیر و بدون اظهارنظر را از شهید طهرانی‌مقدم یاد گرفتیم و باید به آن عمل کنیم و به دیگران هم یاد دهیم.

 

سرلشکر باقری با اشاره به اینکه اقتدار موشکی که شهید طهرانی‌مقدم پایه‌گذاری کرد  قابل قیاس با گذشته و حتی قابل قیاس با سال گذشته هم نیست، خاطرنشان کرد: حرکت آن قدر پرشتاب و سرعتی است که همه جهان کفر جمع شدند و چندین سیستم‌های ضدموشکی تولید کردند و نام‌های دهن پر کن می‌گذارند، اما نتوانستند بر سرعت، قدرت، دقت و فراگیری موشک‌های ما غلبه کنند.

 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه توان موشکی ما به جایی رسیده که دشمنان نمی‌توانند تصمیم به تجاوز بگیرند، افزود: هر چند در راس این دشمن دیوانه‌ای به نام نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی باشد که چند بار تا  پای جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران بیاید، اما دوستانش مانع او شوند که جنگ به صلاح اسرائیل نیست. بله، همین طور است، جنگی که با جمهوری اسلامی ایران آغاز شود پایانش معلوم نیست، پایانش زمانی است که دشمنان ذلیلانه شکست را بپذیرند.

 

وی با اشاره به سخنان و ادعاهای رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در زمان تبلیغات انتخاباتی گفت: آن فردی که تازه به قدرت رسیده حرف‌های بزرگ‌تر از دهانش زده و در موقع تبلیغاتش شکر زیادی خورده است. ما به او می‌گوییم بگذار از راه برسی، از فرمانده نیروی دریایی و فرماندهان آن روز بپرس که نیروهایت روی قایق‌ها به چه روزی افتادند. تهدید جمهوری اسلامی ایران در تنگه هرمز و خلیج‌فارس به مانند شوخی است، همین اقتدار دریایی را در زمین و هوا و پدافند و نیروی قدس سپاه دایم.

 

سرلشکر باقری در بخش دیگری از سخنانش گفت: زمانی در سوریه مطرح شد که ما به عنوان عضوی از محور مقاومت در حال نبرد هستیم و باید موشک داشته باشیم که شهید طهرانی‌مقدم با تعداد اندکی از یارانش به آنجا رفت و آموزش‌های چندین ساله را در چند ماه فرا گرفت و زمانی که آنها اعلام عدم همکاری کردند طهرانی‌مقدم و یارانش یاد گرفته بودند که چگونه از این ادوات استفاده کنند.

 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه به همت شهید طهرانی‌مقدم و یارانش افق آینده ایران و اسلام کاملاً روشن و مسیر ذلت دشمنان نیز کاملاً شفاف است، تصریح کرد: ملت شاید نداند در پنج سال گذشته کارهای بسیار عظیمی در شمال غرب کشور انجام شده و شاهد درگیری با دشمنان بوده‌ایم و دو حزب ورشکسته بعد از سال‌ها شروع به عملیات کردند و تلفاتی هم دادند و حالا اعلام می‌کنند که به کار سیاسی برمی‌گردند و در این عرصه امیدواریم با هوشمندی مسئولان به ذلت برسند.

 

وی افزود: ما می‌دانیم که اگر یک شب بخوابیم، دشمن بیدار است، لذا مراقب هستیم. ایران بدون هیچ چشم داشتی به یک وجب خاک همسایگان، منافع خود و اسلام را دنبال می‌کند و با رعایت تمام مبانی به مستضعفین در برابر تروریست‌ها و استکبارجهانی کمک و به آن افتخار می‌کند. کمک به حزب‌الله لبنان در حوزه موشکی و سایر ابعاد صورت گرفته و در همین راستاست و همین حزب‌الله که ایران به او کمک کرد، دیدید چگونه اسرائیل را به ذلت کشاند.

 

سرلشکر باقری تاکید کرد: نیروهای مسلح در امور کشوری دخالت نمی‌کنند، اما از مقامات کشور دعوت، تشویق و آنها را ترغیب می‌کنیم که راه نورانی شهدا را در پیش بگیرند و بهتر از گذشته در مسیر حرکت کنند که عزت ما در این مسیر است.

 

رئیس ستادکل نیروهای مسلح اظهار داشت: از مسئولان و مقامات می‌خواهیم اقتصاد مقاومتی مدنظر فرمانده معظم کل قوا را پیاده کنند و آنچه خود داریم از بیگانه تمنا نکنند. شما ببینید مگر تولید دان مرغ و کنجاله یا چیزهای شبیه به آن سخت‌تر از تولید موشک زمین به زمین است که جوانان ما آن را ساخته‌اند؟

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما از خدا می‌خواهیم آگاهی و درایت مسئولان بالاتر برود و توفیق پیدا کنند در هر دوره‌ای از مسئولیت که رأی می‌آورند، چه چهار سال و چه هشت سال بعد از آن بتوانند بگویند از کجا به کجا رسیدیم و چه کارهایی برای مردم انجام دادند و چه مشکلاتی از مردم را حل کردند. این ملت لیاقت بهتر از اینها را دارد و باید برای عزت و موفقیت این ملت شبانه‌روز تلاش کرد.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
عناد و غرض ورزی و کینه توزی رسانه های ضد انقلاب در مواجهه با مسائل درون کشور امروز بر کسی پوشیده نیست ولی همچنان برخی مسئولین که از سواد رسانه ای چندان بهره ای ندارند در مصاحبه با این رسانه ها پیشگام هستند و موجبات سوء استفاده آنها را فراهم می کنند.


گفتگوی نماینده اصلاح طلب با رسانه ضد انقلاب!+ عکس

سایت هایی نظیر جرس، روزآنلاین، بی‌بی‌سی، صدای آمریکا و سایت های نوپایی چون زیتون که از منابع غربی تغذیه می شوند رسانه هایی هستند که غرض ورزی و کینه توزی آنها نسبت به اسلام و ملت ایران بارها و بارها ثابت شده است به طوری که کارنامه رسانه ای آنها نزد ملت ایران سیاه است و با کمترین آشنایی از فضای مجازی می توان خط منحط فکری آنها را تشخیص داد.

اخیرا محمد باقر سعادت از نماینده های اصلاح طلب مجلس ضمن مصاحبه با سایت ضدانقلاب زیتون (وابسته به جریان اتاق فکر فتنه و ضد انقلاب در خارج از کشور ) در خصوص برخوردهای قضایی با نشریات دانشجویی  به انتقاد از دولت قبل پرداخته است.

محمد باقر سعادت در گفتگو با این سایت ضد انقلاب که مواضع مغرضانه ای نسبت به رهبری انقلاب را نیز در پرونده خود دارد ابراز داشته:« شما چهار پنج سال قبل را در نظر بیاورید و اقدامات دولت گذشته را بررسی بفرمایید، فضای دانشگاه‌ها در دولت گذشته با امروز متفاوت است. امروز به هر حال بر اساس خردورزی و عقلانیت در دانشگاه ها تصمیم گیری می‌شود و اجازه فعالیت به دانشجویان داده می شود ولی در دولت گذشته این چنین نبود.»

هر چند به نظر می رسد مصاحبه محمدباقر سعادت، نماینده اصلاح طلب مجلس شورای با سایت ضدانقلاب "زیتون " از روی غفلت انجام شده است اما نکته ای که حائز اهمیت است، نمایندگان مجلس باید نسبت به این چنین اقداماتی هوشیاری کاملی را به خرج دهند تا موجب سوء استفاده ی جبهه موهوم ضد انقلاب خارج نشین نشود.

در بیانیه آغاز به کار این سایت ضد انقلاب و حامی فتنه در خصوص هدف آن آمده است:" هدف این سایت رشد و تعمیق آگاهی مردم ایران در توسعه تمدن و فرهنگ و کسب آزادی و رهایی از انواع استبداد، به ویژه استبداد دینی حاکم است."

گفتنی است عبدالعلی بازرگان، فرزانه روستایی، حسن فرشتیان، مهدی نوربخش و حسن یوسفی اشکوری اعضای هیئت موسس و شورای سیاست گذاری پایگاه خبری نواندیشان دینی زیتون هستند.

لازم به ذکر است که اقداماتی از این دست که گهگاهی از سوی برخی مسئولین کشور صورت می گیرد خارج از مباحث دیگر نوعی مشروعیت دادن به این سر سپردگان و نوکران بی چون و چرای غرب است، پس باید نمایندگان و مسئولین کشور ضمن بالابردن سواد رسانه ای خود در مصاحبه هایی که انجام میدهند بسیار حساس و محتاط عمل کنند.

در ادامه نمونه هایی از خبرهای مغرضانه این سایت آورده می شود.

گفتگوی نماینده اصلاح طلب با رسانه ضد انقلاب!+ عکس

گفتگوی نماینده اصلاح طلب با رسانه ضد انقلاب!+ عکس

گفتگوی نماینده اصلاح طلب با رسانه ضد انقلاب!+ عکس

گفتگوی نماینده اصلاح طلب با رسانه ضد انقلاب!+ عکسنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
؛ رئیس کل بانک مرکزی در جریان بازدید از نمایشگاه مطبوعات به دلیل مواجهه با شعارهای متقاضیان مسکن مهر بازدید خود را نیمه کاره رها و با حمایت ماموران حراست از درب پشتی نمایشگاه خارج شد.

به گزارش فارس، ولی‌الله سیف در بازید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات در جریان بازدید از غرفه‌های رسانه‌ها با اعتراض جمعی از متقاضیان مسکن مهر روبرو شد به طوری که این متقاضیان مانع از حضور وی در غرفه‌ها شده و خواستار پاسخگویی از رئیس کل شدند.

متقاضیان مسکن مهر حضور یافته در نمایشگاه که علیه دولت و بانک مرکزی شعار می دادند بیش از 100 تا 200 نفر برآورد شدند و با پلاکاردها و شعارهایی نظیر "مسکن مهر ما کو"، "نزول‌خوار، نزول‌ده دشمن دین و قرآن"، "پول ما را نمی‌دهند"، "پول ما را دزدیدند" "مسکن ما را نمی‌دهند" اعتراض خود را نشان دادند.

بر این اساس بسیاری از متقاضیان مسکن مهر از سال 90 تاکنون با پرداخت 32 میلیون تومان تا ۴۲ میلیون تومان برای ساخت مسکن مهر در فازهای مختلف هنوز نتوانسته‌اند مسکن خود را دریافت کنند و مسئولان به آنها گفته‌اند که از 10 تا ۳۰ میلیون تومان دیگر باید واریز کنند.

در این باره یکی از متقاضیان عنوان می‌کند مسکن مهر در دولت قبل 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اما سه سال است که مابقی آن تکمیل نشده اکنون قسط خانه‌ای را می‌دهم که هنوز نمی‌دانم وجود خارجی دارد یا خیر.

فرد دیگری در این رابطه به خبرنگار فارس می‌گوید: هنوز انتخاب واحد نکردم و می‌گویند می‌خواستی وام نگیرید که قسط ندهید.

این اعتراضات در حالی بود که شرایط به گونه‌ای پیشرفت تا بازدید سیف رئیس کل بانک مرکزی از سوی متقاضیان مسکن مهر با چالش جدی روبرو شود به طوری که اجازه ورود به غرفه‌ها به رئیس کل داده نشد و با حاکم شدن فضای متشنج در نمایشگاه ماموران حراست سیف را از درب‌های پشتی نمایشگاه به بیرون هدایت کردند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
عکس/ تجمع مسکن مهری‌ها در نمایشگاه مطبوعات

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
÷بازداشت مدیر رشوه بگیر محیط زیست/ پیشنهاد رشوه در هنگام دستگیری! علیشپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت ضمن تایید خبر بازداشت یکی از مدیران عالی محیط زیست این شهرستان اظهارکرد: این فرد به اتهام اخذ و پرداخت رشوه دستگیر شده است.

وی در تشریح جزئیات این پرونده گفت: این فرد یکسال پیش به عنوان یکی از مدیران عالی اداره محیط زیست این شهرستان معرفی و پس از چند ماه خبرهایی مبنی بر اخذ رشوه  از سوی وی دریافت شد.

علیشپور ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد که این فرد در راستای رفع مشکلات کارخانجات و کارگاه‌ها تقاضای وجوهی  کرده است .

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاکدشت با اشاره به کشف سرنخ‌های جدید در این پرونده اضافه کرد: چندی قبل یکی از تالارهای این شهرستان به دلیل مشکلات زیست محیطی پلمب شده بود ولی در فاصله کوتاهی فک پلمب شد، با پیگیری‌های صورت گرفته در این زمینه پرونده تشکیل شد و فردی که این تالار را فک پلمب کرده بود شناسایی و در بازجویی‌ها اعتراف کرد که برای رفع مشکلات تالار مبلغی را به یکی از مدیران عالی محیط زیست این شهرستان داده است.

وی تصریح کرد : پس از رسیدگی به این موضوع، نسبت به بازداشت این فرد اقدام شد و در زمان دستگیری، چند فقره چک چند ده میلیون تومانی مربوط به شرکت‌ها و کارخانجات مختلف کشف شد.

علیشپور همچنین گفت: همچنین این فرد هنگام دستگیری به مامور نیروی انتظامی پیشنهاد رشوه 20 میلیون تومان داده است که این موضوع نیز صورتجلسه شد.

دادستان پاکدشت خاطرنشان کرد: این فرد پس از تفهیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و با توجه به سمت متهم به عنوان رئیس یکی از ادارات شهرستان، رسیدگی به اتهامات وی، باید در دادسرای مرکز استان صورت گیرد لذا پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت به دادسرای کارکنان دولت مرکز استان تهران ارسال شده است .

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
÷÷

؛ بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها  در حالی برگزار شد که امسال با حواشی زیادی از جمله حضور کم شور رسانه ها مواجه گردید.

غرفه های خالی و ساکت سایت های خبری و خبرگزاری ها که در انتهای سالن و یا طبقه بالا مصلی قرار گرفته اند باعث شد تا شور نمایشگاه مطبوعات مثل قبل نباشد.

اما در میان این حواشی، نکته قابل توجه در برخی از غرفه های این دوره از نمایشگاه انتشار علنی تصاویر سران فتنه  و پخش کلیپ های تبلیغاتی از ایشان است که ممنوع التصویر می باشند اما حتی کوچکترین تذکری از سوی برگزار کنندگان نمایشگاه به این افراد داده نشده است.

در زیر بخشی از این تصاویر و فیلم های تبلیغاتی را می بینید که در فضای بسیار آزادانه در حال نمایش است.

تبلیغ سران فتنه در نمایشگاه مطبوعات+ عکس و فیلم  تبلیغ سران فتنه در نمایشگاه مطبوعات+ عکس و فیلم

تبلیغ سران فتنه در نمایشگاه مطبوعات+ عکس و فیلم

تبلیغ سران فتنه در نمایشگاه مطبوعات+ عکس و فیلم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
نیروهای عراقی اعم از نیروهای ارتش، پلیس فدرال و داوطلب مردمی و پیشمرگه از آغاز عملیات آزادسازی موصل تاکنون صدها کیلومترمربع و دهها روستا را از چنگ تروریستهای داعشی آزاد کردند و به مرکز این شهر نزدیک شده‌اند.


لطفا به ادامه مطلب بروید


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
، طی ماه‌های اخیر دومینوی بازداشت مدیران محیط زیست آغاز شده است و هر روز خبری مبنی بر بازداشت یکی از مدیران استانی که در کمیته انتصابات ابتکار انتخاب شده بودند، شنیده می‌شد تا جاییکه این بازداشت‌ها به محیط زیست تهران هم رسید.

در روزهایی که بازداشت‌های مدیران محیط زیست هر روز خبرساز می‌شد استعفای حیدرزاده مدیرکل محیط زیست استان تهران هم شنیده شد که پس از چند روز با عنوان به اتمام رسیدن مدت زمان مأموریت حیدرزاده از محیط زیست استان تهران به شهرداری بازگشت، و مهردادی یار اصلاحاتی ابتکار جایگزین او شد.

طی دو سه روز اخیر شایعاتی در مورد بازداشت رئیس محیط زیست پاکدشت نیز شنیده می‌شد که گویا در دفتر کارش و در حین ارتکاب جرم بازداشت شده است، این شایعات بالاخره توسط  مدیرکل حراست محیط زیست تأیید شد.

رضا جزینی‌زاده با بیان این خبر اظهار داشت: در حال حاضر پرونده (ع.ع) توسط مراجع قضایی در دست بررسی است و متهم در بازداشت موقت بسر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

فساد اداری، فساد مالی و ارتشا جرائمی است که مدیران و معاونان استانی محیط زیست تا کنون با اتهام ارتکاب به این جرائم دستگیر شده‌اند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
؛ به درخواست جانبازان نخاعی ، شعب ویزه ایثارگران در دیوان عدالت اداری ایجاد می گردد.

بنابراین گزارش، در دیدار انجمن جانبازان نخاعی با ریاست دیوان عدالت اداری بعد از مطرح شدن میزان نیاز جانبازان به مراجعه حقوقی به دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین بهرامی ریاست دیوان عدالت اداری اظهار داشت، دستور می دهد تا شعب ویژه ای برای ایثارگران در این نهاد ایجاد گردد.

 رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه باید توجه جدی به پیشگیری قبل از تشکیل پرونده داشت خاطرنشان کرد: ما آمادگی خود را برای همکاری تنگاتنگ با شورای عالی انجمن های جانبازان اعلام و از اینکه شورا برای پیگیری موارد مطروحه نماینده و  مشاور حقوقی از خود ایثارگران به دیوان معرفی کند استقبال می کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی تصریح کرد: برای هماهنگی لازم با شورا مدیرکل دفتر ریاست دیوان معرفی و  در صورت امکان در اینده برای جلوگیری از اطالعه دادرسی نیز شعب خاص ایثارگران در نظر گرفته خواهد شد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


ج سردار حسین سلامی صبح امروز در حاشیه افتتاح پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی حاشیه شهر مشهد در جمع خبرنگاران یکی از برنامه‌های مهم سپاه در سال جاری را مشارکت در محرومیت‌زدایی در مناطق محروم عنوان کرد و گفت: در این راستا بخش زیادی از اعتبارات سپاه به این مسئله اختصاص‌ یافته است.
 
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: تلاش برای اشتغال جوانان و رفع محرومیت‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌های سپاه بوده که با جدیت در حال پیگیری است.
 
وی به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توسط سپاه پاسداران اشاره و تصریح کرد: در یک‌هزار نقطه کشور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همکاری کمیته امداد امام و ستاد اجرایی حضرت امام خمینی (ره) در حال ساخت مسکن برای افراد بی‌بضاعت است.
 
سردار سلامی در ادامه به تلاش نیروهای مسلح ایران اسلامی برای امنیت مرزها در آستانه اربعین حسینی، گفت: به همت سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در مناطق مرزی قرارگاه‌هایی به‌صورت مشترک ایجاد شده است که هم در بخش تسلط اطلاعاتی و هم تسلط عملیاتی امنیت زائران در استان‌های ایلام، خوزستان و کرمانشاه و همچنین امنیت زائران در آن‌سوی مرزها را بر عهده دارد.
 
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: مرزهای جمهوری اسلامی به برکت وجود سپاه و نیروهای مسلح آسیب‌ناپذیر شده و هر فرد یا گروهی که به‌منظور عملیات تروریستی قصد ورود به کشور را داشته باشد در همان بدو یا قبل از ورود مورد هدف نیروهای نظامی قرار می‌گیرد.
 
سردار سلامی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ما مرزهای ایران اسلامی را برای دشمنان ناامن کرده و اجازه کوچک‌ترین تجاوز به خاک جمهوری اسلامی ایران را به آن‌ها نمی‌دهند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

 عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در نشست تحلیل انتخابات سال 96، که در غرفه خبرگزاری تسنیم برگزار شد، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا اصلاح‌طلبان هنوز پشت روحانی  هستند و آیا مطالبات شما محقق شده است یا خیر، اظهار داشت: شما از تیم فوتبالتان الان چه مطالبه می‌کنید، حداکثر مطالبه شما از سرمربی این است که تیم را به جام جهانی ببرد.

وی افزود: اگر سرمربی توانست تیم را در گروه بالا ببرد، همه وی را حلوا حلوا می‌کنند اما اگر سرمربی وعده داد که من شما را قهرمان جام‌جهانی می‌کنم باید در مورد قولی که می‌دهد تأمل کرد بنابر این بر روی قول افراد زیاد کاری نداشته باشید. شما خودتان ارزیابی کنید آیا می‌تواند قول را بالفعل کند یا خیر.

عبدی با بیان اینکه برای شخص بنده همین که آقای روحانی توانست برجام را درست کند، کافی است، گفت:‌اینکه گفته شود 100روزه مشکل فساد وبیکاری حل شود معتقدم بر عهده هیچ بنی‌بشری نیست البته آقای روحانی هم همچین وعده‌ای نداده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خطاب به حضار تصریح کرد: شما در سال 96 به شعارهایی که افراد می‌دهند توجهی نکنید بلکه ارزیابی کنید آیا این فرد با مجموعه‌ای که در اختیار دارد می‌تواند این شعارها را عملی کند یا خیر.

وی ادامه داد: من از ابتدا می‌دانستم آقایان نمی‌توانند مسئله حصر و انجمن صنفی را حل کنند چون اصلاً در چارچوب اختیار آنان نبود و دیگران باید حل کنند. 

عبدی با بیان اینکه عملکرد روحانی قابل دفاع است، خاطر نشان کرد: مشکلات بسیار است و ما باید به این قضیه بگونه‌ای دیگر نگاه کنیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به سوال یکی از حضار مبنی بر اینکه شما اگر شخصی به غیر از آقای روحانی رئیس‌جمهور بود اینگونه از وی دفاع نمی‌کردید، گفت: من اصلاً دفاع  نکردم من انتظارات خودم را گفتم بلکه معتقدم افرادی که در انتخابات شرکت می‌کنند مقداری بیش از ظرفیت خود حرف می‌زنند و وعده می‌دهند.

عبدی به برجام اشاره و خاطر نشان کرد: در مورد برجام اصلاً اعتماد به آمریکا بی‌معنی است. در بین تفاهم بین کشورها شما باید بر مبنای قدرت و بی‌اعتمادی تفاهم کنید چرا که اگر بر اساس اعتماد تفاهم کرده‌اید باخته‌اید.

وی ادامه داد: اگر این دولت بر اساس اعتماد رفتار کرده  کارشان 100 درصد غلط است اما من به شما می‌گویم که تیم مذاکره‌کننده ما بر اساس اعتماد با طرف مقابل به گفت‌وگو نپرداخته است. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: رهبری اگر مخالف برجام بود که باید جلویش را می‌گرفت بنابر این اگر در عین و قبل از مذاکرات تذکراتی دادند بر رفتار گفت‌وگو کنندگان تأثیر داشت و اثربخش بود.

عبدی خاطر نشان کرد: شما فرض کنید اصلاً برجام نبود آن موقع می‌دید که اوضاع چگونه است ما نمی‌گوییم برجام چیز خوبی است بلکه می‌گوییم برجام بهترین انتخاب بود. 

وی در مورد چینش کابینه دولت یازدهم نیز گفت: واقعیت این است که در مورد انتخاب کابینه دور اول مجلس متفاوت بود چرا که کابینه محصول دو نظر است یک نظر متعلق به رئیس‌جمهور و دیگری متعلق به مجلس شورای اسلامی است اگر روحانی یک نظر داشت 80 درصد کابینه را تغییر می‌داد و نیروهای جوان‌تر وارد کابینه می‌شدند اما همه می‌دانیم که نیروی جوان به این راحتی در مجلس رأی نمی‌آورد چرا که رئیس‌جمهور باید به گونه‌ای عمل کند که از مجلس رأی بیاورد.

این کارشناس مسائل سیاسی در پاسخ به این پرسش که برجام صورت گرفت تا تحریم‌ها بشکند اما ما شاهد این اتفاق نبودیم،‌ گفت: بخش اصلی اهداف برجام انجام شده چرا که اگر اینگونه نبود شما نمی‌توانستید دست‌بیل هم از چین وارد کنید شما با زور می‌توانید یک میلیون بشکه نفت را صادر کنید که این نصف بودجه دولت هم نبود.

عبدی ادامه داد: من در پاسخ به اینکه برجام بد و خیانت است می‌گویم پس رهبری این وسط چه کاره است، مقام معظم رهبری به احمدی‌نژاد حتی اجازه نزدیک شدن به این قضیه را هم ندادند. همه می‌دانیم که تحریم‌ها یک روزه وضع می‌شود اما یک روزه رفع نخواهد شد و مصداق این نیز استمرار تحریم‌های عراق است.

وی تأکید کرد: بعد از جنگ جهانی دوم تنها کشوری که توانست از ذیل بند 7 سازمان ملل خارج شود ما بودیم بنابر این، این را کم اهمیت جلوه ندهیم. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: البته برجام نیز در کشور گل و بلبل ایجاد نمی‌کرد و آقای روحانی به دلیل برخی فشارها گفت که برجام گل و بلبل ایجاد می‌کند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
با گذشت ۱.۵ ماه از آغاز سال تحصیلی جدید اخبار ناخوشایندی از تنبیه بدنی دانش‌آموزان منعکس می‌شود و آخرین ماجرا که به شنوایی دانش‌آموز آسیب زد واکنش وزیر آموزش‌وپرورش و تعلیق معلم خاطی را به همراه داشت.
 تنبیه بدنی  که به عنوان نقطه‌ای سیاه در تعلیم و تربیت کشور ریشه دوانده است، نه تنها در متون تربیتی روشی منسوخ است که به عنوان مهمترین عامل دلزدگی دانش‌آموزان از مدرسه شناخته می‌شود.

سال تحصیلی 95-96 تازه آغاز شده بود که در نخستین ماه آن یعنی مهر، اخبار تنبیه‌بدنی دانش‌آموزان در رسانه‌ها منعکس شد و در برجسته‌ترین موضوع شاهد تنبیه بدنی دانش‌آموز روستایی منطقه بمپور سیستان‌ و بلوچستان بودیم که با شلنگ توسط معلم مورد تنبیه قرار گرفت و از ناحیه چشم آسیب دید.

طبق اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان حکم این معلم خاطی صادر شد و 30 درصد از فوق العاده شغل وی کسر شده است.

طی روزهای اخیر نیز ماجرای تنبیه بدنی دانش‌آموز شیرازی رسانه‌ای شد در این ماجرا، معلم به دلیل دیرآمدن دانش‌آموز هنرستانی خشمگین شده و ضربه‌ای به قفسه سینه دانش‌آموز وارد می‌کند. شاهدان عینی این ماجرا گفته‌اند ضربه معلم سبب تنگی نفس دانش‌آموز شده به‌گونه‌ای که این دانش‌آموز را راهی بیمارستان کرده است.

پس از این حادثه آموزش و پرورش استان فارس اعلام کرد: به دنبال تنبیه بدنی یک دانش‌آموز هنرستانی در شیراز، صورت جلسه حادثه و پرونده این معلم خاطی به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری استان ارسال شد.

پس از این ماجرا، این بار تنبیه بدنی دانش‌آموزی در یکی از روستاهای محروم استان کرمان رسانه‌ای شد در این ماجرا سرباز معلم با کمربند دانش‌آموز را تنبیه کرد که چشم دانش‌آموز دچار خونریزی شد.

امید سلاجقه رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص این حادثه با اشاره به اینکه سرباز معلم به پادگان بازگشت، گفت: نیروهای سرباز معلم قبل از ورود به مدارس آموزش‌های لازم برای حضور در کلاس درس را دریافت می‌کنند اما متأسفانه شاهد بروز خطاهایی هستیم.

تنها چند روز از این ماجرا می‌گذشت که اینبار تنبیه بدنی دانش‌آموزی در روستاهای استان زنجان منتشر شد در این ماجرا پرده گوش حسین کشاورز، دانش آموز مقطع هفتم در دندی بر اثر سیلی و تنبیه معلم پاره شد و گوش وی آسیب دید.

این حادثه منجر به واکنش فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش‌وپرورش شد به گونه‌ای که به دستور وزیر، معلم متخلف به مدت سه ماه از خدمت تعلیق شد.

رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش در این رابطه به تسنیم گفت:‌ در پی تنبیه بدنی یک دانش‌آموز در ماهنشان استان زنجان، وزیر آموزش و پرورش با قید فوریت، دستور بررسی موضوع را دادند و بعد از صحت تنبیه و اعمال رفتار خلاف شئون شغلی توسط معلم متخلف، موضوع در هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری تحت رسیدگی اولیه قرار گرفته است و وزیر آموزش و پرورش در راستای دفاع از سرمایه اجتماعی قاطبه فرهنگیان که با تنبیه بدنی مخالف بوده و صادقانه و دلسوزانه به امر تعلیم و آموزش فرزندان مردم می پردازنند و به منظور رعایت حقوق دانش آموزان و با عنایت به ممنوعیت تنبیه بدنی در مدارس و آثار سوء آن در امر آموزش و پرورش با پیشنهاد تعلیق معلم متخلف به مدت سه ماه موافقت کرد.

اتفاقات ناخوشایند در رابطه با تنبیه بدنی دانش‌‌آموزان در شرایطی رخ می‌دهد که تنها حدود 1.5 ماه از آغاز سال تحصیلی 96 - 95 می‌گذرد. تجارب سال‌های گذشته نیز نشان داده است که برخوردهای فعلی با تنبیه بدنی بازدارنده نیست در چین شرایطی نیاز است تا طرح جدیدی را برای برخورد با پدیده تلخ تنبیه بدنی در مدارس طراحی کرد.

اگر باور داشته باشیم که تنبیه بدنی یکی از مهمترین عوامل دلزدگی دانش‌آموزان از محیط مدرسه و تحصیل است باید برنامه‌هایی را طراحی کرد که بر آموزش معلمان برای اداره کلاس، روش‌های کنترل خشم و برخورد با دانش‌آموز خاطی متمرکز است چرا که هم‌اکنون جای خالی دوره‌های آموزشی به شدت احساس می‌شود و در آخر آیا تاکنون تحلیلی جامع در این رابطه صورت گرفته است تا براساس نتایج حاصل، اقدام به طراحی برنامه‌ها یا آموزش‌های لازم کرد؟


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
، سردار سعید قاسمی عضو جبهه فرهنگی انقلاب در غرفه باشگاه خبری توانا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات حضور یافت.


سردار قاسمی درباره خبری که امروز 18 آبان درباره سردار احمد متوسلیان در برخی خبرگزرای‌ها مبنی بر زنده بودن وی منتشر شد و اینکه چرا در اینباره اقدامی از سوی مسئولان صورت نمی‌گیرد، اظهار داشت: از زنده نگه داشتن این پرونده برخی نفع می‌برند و برخی ضرر می‌کنند بنابر این اگر به این نکته توجه کنیم تکلیف این پرونده مشخص می‌شود.


سردار قاسمی با بیان اینکه برخی افراد از سکوت در قبال این پرونده سود می‌برند، تصریح کرد: درباره این موضوع بنده یک لیستی دارم که خودم افراد آن را لیست و مشخص کرده‌ام چه کسانی نفع برده و چه افرادی ضرر می‌کنند.


این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه دشمن از نپرداختن به این مسئله خوشحال می‌شود، افزود: دشمن می‌خواهد ما به دنبال چیزی برویم که خودش ایجاد و بزرگنمایی کرده در حالی که ما خودمان آرنولد و اسپایدرمن‌های زیادی داریم که دروغین هم نیستند اما نمی‌توانیم آنها را تبلیغ کنیم، این اسپایدرمن‌ها کاذب نیستند بلکه مردهایی هستند که اهل شمشیر زدن هستند.


وی ادامه داد: سوال ما از مسئولان این است که آیا جرأت می‌کنند پرونده احمد متوسلیان را در کتاب‌های درسی بیاورند؟ رهبر انقلاب چندی قبل فرمودند که بیش از 70 جلد کتاب درباره لانه جاسوسی وجود دارد اما اثری از آن در کتاب‌های درسی نیست، بنده می‌خواستم به ایشان نامه بدهم و بگویم این جریان یک درس حسین فهمیده را حذف کرد و به شکلی  اتفاقی و با شیب ملایم اصلاح شد.


سردار قاسمی ضمن انتقاد از حذف درس مربوط به حسین فهمیده خاطر نشان کرد: آنها گفتند که ما بخشنامه می‌کنیم که معلمان حتماً این درس را مشق کنند، این در حالی بود که هاآرتص یکی از رسانه‌های رژیم صهیونیستی نوشت که مشکل ما با ایران هسته‌ای و موشکی نیست بلکه از اساس مشکل ما این است که دروس آنها تروریست‌پرور است و مصداق آنها نیز همین درس رهبر کوچک بود از این رو بعد از این اتفاق نه دم خروس بلکه خود خروس بیرون زد و آفتاب آمد دلیل آفتاب.


این فرمانده دوران دفاع مقدس ادامه داد: حرف ما این است که اگر قرار بود مسئولان به دنبال پرونده احمد متوسلیان باشید چرا 37 سال آن را رها کردید، مرگ بر کسی که اطلاعات نداشت و گفت کار تمام است و گفت کرکره را پایین بیاورید و حتی سکوت اختیار کرد.


وی تصریح کرد: کسانی که خود را کشاف‌الاحمد می‌دانستند چرا امروز این پرونده را رها کردند و امروز می‌گویند اطلاعات دارم، مگر قبلاً خبر داشتید که شهید شده است، اطلاعاتتان که می‌گویید احمد متوسلیان شهید شده کجاست، چرا سکوت کرده‌اید، برخی از اینکه این پرونده زنده بماند ناراحت هستند.


سردار قاسمی با بیان اینکه برخی از بازماندن پرونده 37 ساله احمد متوسلیان ناراحت هستند، خاطر نشان کرد: وقتی هیچ چیزی ندارند به هر چیزی متوسل می‌شوند، یعنی کسی که در حال غرق شدن است به هر ریسمانی آویزان می‌شود، آنها دیده‌اند که برخی درباره احمد متوسلیان صحبت می‌کند و این‌ها نیز به خاطر سیاست‌های درهای باز می‌گویند بد نیست که روغن ریخته را نذر امامزاده کنیم و درباره احمد متوسلیان یک مطالبات جزئی داشته باشیم.


عضو جبهه فرهنگی انقلاب بر همین اساس افزود: البته هر دم از این باغ بری می‌رسد، از لیسیدن کفش جان‌کری و چت کردن با خواهر وندی‌شرمن و ایمیل فرستادن به خاطر سگی که زاییده است چه چیزی عاید کشور شد که امروز روابط مستقیم به نتانیاهو را دنبال می‌کنند.


وی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات و وجود فسادهای مالی و فحشاهای اخلاقی و ناتوانی برخی مسئولان اشتباه است که در حال حاضر این موضوعات را رها کرده و فقط به دنبال این پرونده 37 ساله باشیم، علیرغم اینکه احمد متوسلیان رفیق بسیار صمیمی بنده بوده است، اما اینجا کسی جگر ندارد که این پرونده را بلند کند، یک کلام بگویم و خیال همه را راحت کنم ما برای پیگیری پرونده متوسلیان مرد نمی‌بینیم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
، از زمان شروع عملیات موصل تا کنون بیش از ۲ هزار تروریست داعش توسط نیروهای عراقی کشته شده اند. تصاویر نیز اجساد تعدادی از این داعشی ها که دیروز (یکشنبه) در محله‌های شرقی شهر موصل کشته شده‌اند را نشان می‌دهد.


اجساد داعشی‌ها در خیابان‌های موصل+عکس

اجساد داعشی‌ها در خیابان‌های موصل+عکس

اجساد داعشی‌ها در خیابان‌های موصل+عکس

اجساد داعشی‌ها در خیابان‌های موصل+عکس

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

؛ معاون هنری وزارت ارشاد در خصوص آخرین وضعیت فعالیت خواننده حامی فتنه سخن گفت.

بنابراین گزارش؛ معاون هنری وزیر ارشاد اعلام کرد که محمدرضا شجریان خواننده حامی فتنه از نظر دولت هیچ منعی برای فعالیت در کشور ندارد!

علی مرادخانی درباره آخرین وضعیت خواننده حامی فتنه تصریح کرد: وضعیت جسمانی شجریان خوب است و در حال گذراندن دوره فیزیوتراپی است. با قراری که با خانواده ایشان داشته‌ایم، منتظر اتمام دوره درمانی شجریان خواهیم بود.

وی با اشاره به فعالیت‌های هنری شجریان در داخل کشور گفت: از نظر دولت ایشان هیچ منعی برای فعالیت در ایران ندارند و پس از گذراندن دوره درمانی قطعا در این‌باره اظهارنظر خواهند کرد. ضمن اینکه با انتشار آلبوم طریق عشق و البته استقبال خوب مردم از آن نشان داده شد که فعالیت هنری ایشان در کشور هیچ منع قانونی‌ای ندارد.

دولت هزینه درمانی شجریان را تقبل کرده و هم اکنون در حال هماهنگ کردن اجرای برنامه  های هنری و کنسرت این خواننده حامی فتنه است!


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

جمعی از فرزندان شهدا که با در نظر گرفتن سهیمه ایثارگری وارد سازمان محیط زیست شده بودند، بعد از گذشت یک سال بدون حقوق و پاداش همچنان بلاتکلیف هستند.

یکی از این فرزندان شهدای شاغل در محیط زیست می گوید: صد خانواده شهید و جانباز سال گذشته با فرصت شغلی ایجاد شده توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان محیط زیست وارد این سازمان شدند و قرار بود بدون هیچ گزینشی استخدام گردند.

اما دیری نپایید و سه مرحله گزینش سفت و سخت از خانواده شهدا صورت گرفت اما به صورت آزمایشی استخدام شدند.

این فرزند شهید نحوه برخورد با خانواده شهدا را در این سازان بسیار بد توصیف کرد و اظهار داشت علی رغم گذشت یک سال هنوز هیچ حقوقی دریافت نکرده ایم و هیچ کس پاسخگوی خانواده شهدا نیست.

وی خاطر نشان کرد: به بنیاد شهید مراجعه کرده ایم اما حاضر نشده اند وضعیت استخدامی ما را پیگیری کنند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

نفجار مین باقیمانده از دوران جنگ تحمیلی در یکی از روستاهای مرزی اطراف پاوه همسر جانباز را مصدوم و روانه بیمارستان کرد.

 انفجار مین های دوران جنگ تحمیلی  که از سوی دشمنان نظام  توسط گروهک های ضد انقلاب در هزاران کیلومتر از خاک میهن اسلامی ما باقیمانده است هر روز جان هموطنان را در نقاط مرزی تهدید می کند.

بر اساس این گزارش روز جمعه گذشته در روستای دزاور در میله مرزی شماره "یک" انفجار مین در زمین کشاورزی باعث مصدومیت شدید یک همسر جانباز بنام "امید محسنی پور" که برای سرکشی به باغ  رفته بود شد.

گزارش خبرنگار ما حاکی است انفجار ناگهانی مین باعث موج گرفتگی و سوختگی شدید این زن روستایی شد.

به گفته شاهدان عینی نیروهای امداد و مسئولان ذیربط با حضور سریع در محل حادثه بلافاصله همسر مصدوم را برای مداوا به بیمارستان قدس پاوه منتقل کردند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


( کل صفحات : 7 )    1   2   3   4   5   6   7   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی