شهدای دزآور
شهدا را یاد کنید حتی با ذکر یک صلوات
درباره وبلاگ


سامانه پیامک ستاد یادواره شهدای دزآور
منتظر نظرتون هستیم
500020401170
500051561000
50001040001400
09117913875 تلگرام

مدیر وبلاگ : ذوالفقار بابایی
مطالب اخیر
نظرسنجی
آیا از این وبلاگ راضی هستید؟

ژنرال های خسته دولت انگیزه ای برای مدیریت کشور ندارند/اکثر اوقات برای تصمیم نگرفتن کمیته تشکیل می دهند، مهرداد بذرپاش شامگاه دوشنبه در همایش جوان انقلابی خودباوری در مقابل وادادگی که به  همت شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن شهید هرمزپور شهر یاسوج برگزار شد،با اشاره به از خودگذشتگی های مردم کهگیلویه وبویراحمد در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گفت:بزرگ مرد این استان شخصی به نام آریوبرزن بود که جان و مال خود را فدای ناموس و خاک خود کرد که به دست اسکندر نیفتد.
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی فظهار کرد:رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس از خود رشادت‌ها نشان دادند و وقتی برخی از استان‌ها را با نیروهای انسانی و ظرفیت های غنی می‌بینیم و کمبودها و بیکاری مفرط وجود دارد ناراحت می‌شویم.
 
کشور ما اخیرا از یک سری خود کارشناس پندار رنج می برد
 
بذر پاش بیان کرد: کشور ما اخیرا از یک سری خود کارشناس پندار رنج می برد که تبدیل به کمیته های کار نکن شده اند.
وی با بیان اینکه در کشور ما تشکیل کمیته های بی نتیجه عادت شده ،افزود:در این کمیته ها کسی که کار نکند و تصمیم نگیرد عزیزتر است خیلی ها هم یاد گرفتند یک کمیته بررسی تشکیل بدهند و بگویند بررسی می شود و بعدا هم می گویند حالا ولش کنید و در واقع اکثر اوقات برای تصمیم نگرفتن کمیته تشکیل می دهند.
 
بذرپاش ادامه داد: و اینجا است که باید نهاد های نظارتی وارد شوند که متاسفانه هیچکدام از 25 نهاد نظارتی موضوع را بررسی نمی کنند.
 
وی در ادامه با بیان اینکه مدیریت را در یک حلقه خسته و بی انگیزه بردیم، گفت: ژنرال های خسته مدیریت، انگیزه ای برای مدیریت ندارند وفرقی هم نمی کند چه این جناح باشد چه آن جناح.
این نماینده اصولگرای مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه جوانان را برای فضای مجازی و شب انتخابات می خواهند، گفت: این یک مدل اجتماعی است که آسیب های اجتماعی در آن دیده نمی شود و با واقعیت جامعه فرق دارد و در آخر نتیجه آن لغو کنسرت می شود که این اقدام نیاز به تحلیل ندارد ، اصولگرا و اصلاح طلب هم ندارد.
 
عده‌ای می‌خواهند درس وطن‌پرستی به این جوانان از جان‌گذشته بدهند
 
بذرپاش با بیان اینکه دشمنان برای اینکه رقیب را از میدان به در کنند از عناوین مختلف استفاده می کنند، گفت: آدرس غلط ملت ها را به فلاکت رسانده .
مدیر مسئول روز نامه وطن امروز تصریح کرد: خیلی از آنها به فکر این هستند که کشور بزرگی به نام ملت ایران را چطوری می توان سر جایش نشاند، کشوری که این همه آدم خوب مثل شهید احمدی روشن و دانشمندان هسته ای داشت و دارد.
 
وی عنوان کرد : ما جوانانی داریم که جان خود را برای ناموس و وطن می‌دهند و در مقابل عده‌ای می‌خواهند درس وطن‌پرستی به این جوانان از جان‌گذشته بدهند.
نماینده اسبق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی دم از ملی گرایی می زنند که اگرفرزند آنها برای خدمت سربازی به مرزها فرستاده شوند زمین و زمان را به هم می زنند
تا انتقالی یا معافی آنها را بگیرند ،افزود : فرزند خیلی از این ملی گراها هم در لندن و و فلان کشور غربی بورسیه ومشغول تحصیل هستند.

بذرپاش اظهار کرد:اگر می خواهید ادای ملی گرایی و وطن پرستی را در بیاورید لا اقل اسم چند شهید را بلد باشید.
وی افزود:آیا درشناسنامه جریان شما چند شهید پیدا می شود ؟ نه پیدا نمی شود.

نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توانایی این است که رقیب شما در اون ور مرزها شما را جدی می گیرند و نمونه آن انرژی هسته ای است ،تشریح کرد:آنها می گویند برای اینکه برنامه هسته ای آنها را خلع سلاح کرد بایدبین مردم آنها دوگانگی مثل اقتصاد و هسته ای ایجاد کرد.
 
اینکه چه کسانی برنده برجام بودند، قضاوت را به خود مردم می سپاریم

بذر پاش بیان کرد:وقتی در کشور دوگانگی شکل می گیرد اقتصاد را به هسته ای ربط می دهند و می گویند که انرژی هسته ای را می خواهیم چیکار در عوض اقتصاد ما رونق پیدا کند.
وی با بیان اینکه برجام برای ما و طرف مقابل اصالت ندارد ، عنوان کرد:فقط برای ما تحریم ها بود که می گفتیم تحریم ها برداشته شوند آنها هم می گفتند تحریم تمدید شود و پاسخ اینکه چه کسانی برنده برجام بودند، قضاوت را به خود مردم می سپاریم.
 
مدیر مسئول روزنامه وطن امروز با بیان اینکه دوگانگی بعدی که مطرح شد دوگانگی اقتصاد بود،گفت:کلینتون تخصص خاصی در ایجاد دوگانگی اقتصاد داشت که خدا خواست و رای نیاورد.
بذر پاش عنوان کرد: مابا موضوعی به نام اقتصاد غلط طرفیم که باید تجزیه و تحلیل کنیم که کدام درست است و این تجزیه و تحلیل تفاوت دانشجویان با دیگر افراد است.

وی با اشاره به اینکه هر دروغی را می شود پمپاژ کرد و همه مقدمات آن در دسترس است گفت:یکی از آدرس های غلطی که سالهاست داده می شود این است که جوانانه پای کار آرمان های والای الهی به کجی های وضع موجود توسط کسانی که در۳۷ سال انقلاب خودشان مسئول بودند متهم می شوند.
 
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:این آدمها بیشترین لذت مادی را از دنیای انقلابی بردند و تقریبا همه یک خانه سه چهار هزار متری بالای شهر دارند و بچه های آنها تاجرکشور های غربی هستند و امروز به گونه‌ای حرف می‌زنند که انگار هر‌چه فساد و رانت و بدهی در کشور است توسط بچه‌های انقلابی راه افتاده است.
 
خط انقلاب باید مشخص شود
 
بذرپاش با بیان اینکه اینها 37 سال در مجلس و دولت بودند، بیان کرد: برخی از این‌ها اگر مسوؤلیت از آنها گرفته شود به صف دیگران می‌پیوندد لذا خط انقلاب باید مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه برخی از آنها می‌گویند انقلاب باید با من سنجیده شود و اگر این‌گونه نباشد چیزی از انقلاب باقی نمی‌ماند خاطرنشان کرد: اما اگر مشکلی در حال حاضر در کشور ایجاد شود و جنگی رخ دهد بی‌تردید در کشور نخواهند ماند.

بذر پاش با اشاره به اینکه رسانه های غربی طوری حرکت می کنند که هرچی بدی و فساد در این کشور هست از بچه های انقلابی است،افزود:خیلی از صدماتی ک به انقلاب وارده از همین محافظه کاری ها و  رو در وایسی های ما است.
وی تشریح کرد:همانطوری که اول انقلاب وضع ما و انقلاب بهتر شد معلوم است مدیریت چه کسانی بودند، انقلاب اگر مسیر آن باز باشد انقلاب نور به پا می شود.
 
عکس یادگاری با جان کری و اوباما گرفتن افتخار نمی خواهد

بذر پاش با بیان اینکه یک روزی در داخل کشور عکس با شهدا گرفتن افتخار بود که باید زنده شوند، بیان کرد:در این مدت عکس یادگاری با جان کری و اوباما گرفتن افتخار نمی خواهد.

نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با چه دنیایی می‌خواهیم همکاری و هماهنگی داشته باشیم گفت: این دنیا همان دنیای است که عربستان از هیچ نهاد بین‌المللی اجازه نمی‌گیرد و یمن را با خاک یکسان می‌کند.

وی در ادامه با انتقاد از کسانی که در سپردن مدیریت‌ها به جوانان اعتقادی ندارند، گفت: در قرارداد نفتی 6 کشور مذاکره کننده با جوان‌های خود می‌آیند در حالی که مذاکره کنندگان ما همه افراد مسن و پا به سن گذاشته هستند .

مذاکره کنندگان ما همه افراد مسن و پا به سن گذاشته هستند

بذرپاش گفت: اگر عملکرد آقایان ترکان و نعمت‌زاده را در اول انقلاب و حال حاضر مقایسه کنیم در می‌یابیم که وقتی 28 ساله بودند بهتر از امروز کار می‌کردند.

مدیرعامل سابق شر کت ساییا در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان که در خصوص عملکرد وی در شرکت سایپا توضیح می‌خواست، افزود: شرکت سایپا که 54 سال خودرو‌ساز بود هیچ خودروی تولیدی از خود نداشت و خودروها همه تحت‌لیسانس دیگران بودند اما در زمان مدیریت ما و در زمان 7 تا 8 ماه خودروی مینیاتور یا همان تیبا را به‌عنوان تنها خودروی ساخت شرکت روانه بازار کردیم.

وی با بیان اینکه مدت مدیریت ما یک سال و اندی بود گفت: در همین مدت توانستیم کارخانه‌ای با ظرفیت 200 هزار خودرو در کاشان افتتاح کنیم که در طول یک‌سال  5 تا 6 هزار نفر آنجا مشغول شدند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
گرانی، سفره یلدای مردم را کوچک تر کرده است/ قیمت های میوه و آجیل در بازار داغ شب چلّههر سال و در آستانه شب یلدا بازار هم به سمت گرانی می‌رود. در این روزها قیمت‌ها افزایش چشمگیری می‌یابد، به طوری که گاهی کالایی تا دو برابر قیمت قبل هم عرضه می‌شود.

 

‌اما در این سال‌ها گرانی میوه و آجیل در ایامی مانند شب یلدا و عید نوروز برای مردم به امری عادی تبدیل شده که در این بین مغازه دارانی هم هستند که قیمت‌ها را بالاتر عنوان می‌کنند و هزینه‌های گزاف سرقفلی و اجاره بها را از عرضه گران محصولات خود تأمین می‌کنند.

 

گزارش میدانی خبرنگار ما نشان می‌دهد، صعود قیمت ها موجب شده مشتریان انتخاب های سخت تری داشته باشند. در حال حاضر ، قیمت پسته پسته بسته به نوع آن بین ۳۸ تا ۴۵ هزار تومان، بادام کاغذی ۴۰ هزار تومان، مغز گردو ایرانی درجه یک ۵۵ هزار تومان و بادام هندی ۷۵ هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

 

همچنین تخمه سیاه قلمی ۱۲ هزار تومان، تخمه کدو درجه یک ۱۹ هزار تومان و فخری درجه یک نیز ۱۳ هزار تومان به فروش می رسد.

 

بر اساس این گزارش، در بازار میوه شب چله نیز هندوانه به قیمت ۱۵۰۰ تومان، انار درجه یک ۳ هزار تومان، پرتقال و نارنگی و لیمو شیرین ۲۵۰۰ تومان، کیوی ۲۵۰۰ تومان و موز نیز به قیمت ۴۵۰۰ تومان به فروش می رسد.

 

هر چند افزایش نرخ تورم سفره یلدا را کوچک کرده است؛ اما تقاضا برای خرید میوه و آجیل مانند تخمه و هندوانه حتی در قیمت‌های ارزان تر بالاست، اما به گفته فروشندگان بازار داغ نشده است و برخی از آن‌ها از استقبال سرد مشتری گلایه مند هستند.

 

با این حال شب یلدا خاطره شیرینش سپری می‌شود، اما بازار گرانفروشی درمیان وعده‌های مسؤولان در آستانه این شب همیشه داغ بوده است.

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور: حضور افرادی که در مدیریت هایی اجرایی هیچ سر رشته ای ندارند، بزرگترین گرفتاری دولت است/ معاون سیاسی استاندار تهران: بخش اعظمی از کارمندان در ایران مفت خورند!
ئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت:بزرگترین گرفتاری دولت این است کسانی عهده‎دار مدیریت اجرایی هستند که هیچ سر‎رشته ای از مسائل مدیریتی ندارند. از سوی دیگر نیز معاون سیاسی استاندار تهران ضمن بیان اینکه بخش اعظمی از کارمندان در ایران کار نمی کنند و مفت می خورند تصریح کرد: ما همه چیز داریم, مخ هم داریم ولی آن را به کار نمی گیریم.

  جمشید انصاری در آیین گشایش مدرسه کسب و کار صوفی اظهار داشت: ایجاد مدرسه کسب و کار صوفی با عنوان مرکز آموزش مدیریت حرفه‎ای در استان زنجان آغاز به فعالیت می‎کند که فعالیت این مرکز می‎تواند در ارائه آموزش های تخصصی به مدیران بسیار موثر باشد.

انصاری تاکید کرد: بزرگترین گرفتاری دولت این است کسانی عهده‎دار مدیریت اجرایی هستند که هیچ سر‎رشته ای از مسائل مدیریتی ندارند بدون آنکه فکر کنیم مدریت نیازمند آموزش خاص است و این موضوع حلقه مفقوده کشور است.

وی با اشاره به اینکه  سازمان مدیریت صنعتی با هدف ارائه آموزش حرفه‎ای مدیریت به مدیران اجرایی تشکیل یافته بود گفت: فعالیت این سازمان نیز به سمت آموزش عالی تغییر یافته و این سازمان نیز تنها  دوره می‎گذارد و خروجی آن فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد است.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت:باید آموزش‎های تخصصی به سمت آموزش‎های حرفه‎ای کسب وکار هدایت شود و نباید بدنبال آن باشیم تا خودمان را با آموزش عالی تطبیق دهیم.

وی گفت: ایجاد این مدرسه اولین مرکز در سطح کشور است و آنچه که درست می شود تنها برای گرفتن مدرک نیست و بلکه هدف تربیت مدیران حرفه‎ای برای سطح کشور است که می توانند جوانان و فارغ التحصیلان نیز از این ظرفیت استفاده کنند.

 

بخش اعظمی از کارمندان در ایران مفت خورند!

 

مدتی است که اخبار مختلف در رسانه های مختلف در حال منتشر است که عملکرد دولت یازدهم را در زمینه های مختلف مورد انتقاد قرار می دهد.

از جمله فعالیت هایی که توسط کارشناسان, رسانه ها و عموم مردم مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است مسائلی مانند برجام, بیکاری, قراردادهای مختلف با کشورهای دیگر و مسائل دیگر است.

در گیر و دار این انتقادات, مسئولین دولتی در محافل مختلف سعی در تطهیر چهره دولت و فرار از انتقادات کارشناسان و عموم مردم هستند که در آخرین اقدام  سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران روز گذشته در مراسم نشست شوراهای دانش آموزی قرچک اعلام کرده بود که فرهنگ مفت خوری در آموزه ها و خانواده ها نهادینه شده است.

وی که اصالتاً ترک می باشد در توضیح این مطلب خود اعلام کرد: مادر بزرگ های ترک وقتی نوه های خود را به آسمان پرتاب می کنند و با آنها بازی می کنند می گویند که “کار نکنی و پول دربیاوری”.

معاون سیاسی استانداری تهران در ادامه سخنان خود اعلام کرد: در کشور ما ۸۰ میلیون نفر وجود دارد که به ازای این جمعیت ۴ میلیون کارمند دولت داریم, یعنی بخش اعظمشان کار نمی کنند و مفت می خورند.

اما این ادبیات بسیار توهین آمیز چاوشی که یکی از اساتید دانشگاه نیز می باشد در حالی است که اختلاس های مختلف و دریافت حقوق های نجومی توسط مسئولین دولتی روز به روز در رسانه های مختلف منتشر می شود.

همانگونه که تعداد کم و مشخصی از مسئولین صندوق رفاه فرهنگیان حاصل دسترنج چند ساله همکاران خود را به یکباره اختلاس کردند و مسئولین دولت یازدهم نیز نام این اختلاس را دریافت وام گذاشتند, شاهد هستیم که دریافت حقوق های نجومی توسط مسئولین در اداراتی رخ می دهد که کارمندان آن ادارات برای معیشت خود همانند عموم مردم به مشکلات عدیده ای برخورده اند.

اینکه اعلام کنیم که هیچکدام از کارمندان از انجام وظیفه خود فرار نمی کنند نظر اشتباهی است ولی اکثریت کارمندان جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را در جهت اجرای هر چه بهتر وظایف محوله به آنها را انجام می دهند تا از این طریق هم رضایت خداوند متعال را به دست آورند و هم اینکه مسئولینشان که حقوق های آنچنانی دریافت می کنند تا شاید عملکرد خوبی ارائه دهند, بی کفایتی در مدیریت خود را به گردن کارمندان اداره تحت امر خود نیندازد.

وی در قسمت دیگری از سخنان خود اعلام کرد مخ و عقل ما غنی تر از کشورهای دیگر است؛ ما همه چیز داریم, مخ هم داریم ولی آن را به کار نمی گیریم.

در پاسخ به این سخنان معاون سیاسی استاندار تهران باید اعلام کنیم که ایران دانشمندان بسیار زیادی داشته و دارد که توانسته اند حیرت جهانیان را برانگیزند که از نمونه آن دانشمندان عزیز می توان به شهید شهریاری از شهدای هسته ای جمهوری اسلامی ایران یاد کنیم.

همانگونه که معاون محترم سیاسی استاندار تهران و دیگر مسئولین همفکر با وی مطلع هستند, مسئولین و کارمندان زیادی در شرکت های بزرگ دنیا سمت های بزرگ و اصلی دارند که به دلیل عدم اطمینان برخی مسئولین کشور به دیگر نقاط دنیا رفته و از فکرشان استفاده کرده اند.

لازم به ذکر است که دولت یازدهم که دولت متبوع شما می باشد هیچ اعتقادی به تفکر و قدرت جوانان ایرانی در عمل ندارد که در آخرین اقداماتش قراردادهای مختلفی با شرکت های مختلف دیگر کشورها انجام دادند در صورتی که در جمهوری اسلامی ایران, جوانان و دانشمندان عزیز توانسته اند محصولات مشابه و یا حتی با کیفیت بهتری را ارائه کنند.

از دیگر استفاده از مغزهای ایرانی می توانیم به ساخت داروهای مختلف در کشور نام ببریم ولی متاسفانه توسط مسئولین مختلف دولت یازدهم نه تنها داروهای مختلف وارد کشور شد, بلکه در نمایشگاه سالانه دارو هم هیچ کدام از شرکت های ایرانی نتوانستند محصولات خود را با نام شرکت واقعی خود عرضه کنند و از نام شرکت های خارجی دیگر استفاده کرده اند.

خدمت معاون سیاسی استاندار تهران عرض می کنیم اگر قرار بر این باشد که فقط دانشمندان شاخص کشور به علاوه دستاوردهایشان را مکتوب کنیم باید صدها جلد کتاب قطور منتشر شود تا شاید بتوانیم این امر را اجرایی کنیم.

چاوشی در قسمتی از سخنان خود به دولت بعدی روحانی اشاره کرد که برنامه ریزی های مختلفی در این خصوص صورت گرفته است که باید به این معاون استاندار تهران بگوییم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دولت ها با نظر مردم انتخاب می شوند و هیچکس نمی تواند اعلام کند که چه کسی دولت بعدی را در اختیار دارد.

اینکه هر کدام از دولت های قبلی توانستند دو دوره متمادی منصب ریاست بر دولت را در دست داشته باشند دلیلی قانع کننده ای نیست که آقای روحانی نیز بتوانند در انتخابات دولت یازدهم هم به عنوان ریاست جمهوری انتخاب شود.

نگارنده در این مطلب قصد ندارد که تصمیم گیری کند که در انتخابات دوره دوازدهم آقای روحانی به عنوان رئیس دولت انتخاب می شود یا خیر, بلکه منظور این است که در هر دور از انتخابات مردم به فعالیت های گذشته کاندیدها رای می دهند.

اگر مردم جمهوری اسلامی ایران به دیدگاه برون گرا دولت یازدهم رای مجدد دادند که برنامه ریزی های مسئولین دولت می تواند در دوره بعدی ریاست جمهوری ادامه فعالیت دهد در غیر اینصورت این قضاوت زود هنگام شما می تواند شبهاتی مانند شبهات انتخاباتی سال ۸۸ در اذهان عموم مردم ایجاد کند و همانند فتنه صورت گرفته در آن سال هزینه زیادی برای نظام در بر داشته باشد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
ادامه تناقض گویی ها درباره تعداد نجومی بگیران/ طیب نیا: دولت اطلاعات خاصی نداده، هر آنچه داشته به دیوان محاسبات ارائه داده است در باره فیش های نجمی و علت تفاوت آمار دولت با دیوان محاسبات کشور گفت: دولت اطلاعات خاصی نداده، دولت همه اطلاعاتی را که داشته در اختیار دیوان محاسبات قرار داده است.

وی اظهار کرد: گزارش را هم دیوان محاسبات اعلام کرده است، از طریق تلویزیون هم اعلام شده و همه در جریان آن قرار گرفته اند.

صحبت های طیب نیا در حالی است که به گفته برخی نمایندگان مجلس و حتی نمایندگان حامی دولت، طرح یک فوریتی ارائه شده در اوایل هفته گذشته تنها برای رفع تناقض های آماری درباره موضوع نجومی بگیران بوده است.

، گفته بود که: به دلیل تناقض هایی که بین آمارها وجود داشت تصمیم بر آن شد تا برای رفع شبهه های ایجاد شده مجلس دوباره با ارائه طرح یک فوریتی موضوع حقوق های نجومی را یک بار دیگر بررسی کنند تا خواسته های جامعه را پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه به زودی و در یکی دو هفته آینده شفاف سازی کامل و اعلام نظر قاطع مجلسی ها را در پیش داریم، اظهار کرد: در مجموع آنچه لازم بوده گفته شده و من نمی خواهم که با بیان مطلب جدید شک و شبهه دیگری در جامعه ایجاد شود و بهتر است تا زمان اعلام جمع بندی نهایی مجلس منتظر بمانیم.

به گزارش رودآور، گویا قرار است سخنان متفاوت مسئولان دولتی همچنان ادامه داشته باشد چرا که بارها از سوی دولت یازدهم نجومی بگیران مورد عنایت قرار گرفته اند و گاهاً آنان را ذخایر انقلاب خطاب کرده اند! و گاهی هم تعداد این نجومی بگیران از سوی مسئولان دولتی به چهار نفر تقلیل یافته است.

در این باره می توانید به صورت مفصل گزارش ذیل را بخوانید:

تناقض گویی های اعضای فراکسیون امید مجلس درباره نجومی بگیران:

جلودارزاده: درباره سخنان نوبخت چیزی نشنیدم، صحبت ها در رسانه ها با دست به دست شدن تغییر کرده است/ بادامچی: بررسی دوباره حقوق های نجومی، برای رفع شبهه آمارهای متناقض/حیدری: دراین زمینه صحبت نمی کنم/مرادی: حقوق های نجومی مایه شرمساری است

انتهای پیام/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
ادامه واردات غیر اصولی در سایه غفلت مسئولان/ جولان ماهی های عقیم فرانسوی و آمریکایی در شیلات ایران+ جدولطی سال های گذشته واردات انواع کالا و محصولات از غرب مشکلات زیادی را برای اقتصاد کشور به همراه داشته است؛ تخم چشم زده اصطلاحی است که طی سال های اخیر در بخش تولید ماهی کشور رواج پیدا کرده است؛ هر ساله پرورش دهندگان ماهی برای تولید نسل ماهی خود با مشکلاتی همراه بودند و بسیاری از تخم ها تبدیل به ماهی نوزاد نمی شد اما در این شرایط فرانسوی ها محصولی را به ایران ارائه کردند.

آنها ماهی را در شرایطی که تخم آن دارای نوزاد ماهی بود و به اصطلاح تخم چشم زده شناخته می شود به ایران صادر کردند و مدعی شدند این تخم ها بالغ بر 95 درصد تبدیل به ماهی شده و ماهی هایی هستند که به وسیله اصلاح ژنتیک سالم و مقاوم به بیماری ها هستند.

تولید کنندگان ماهی نیز به خاطر دستیابی به محصول بهتر از تخم های چشم زده استفاده کردند به گفته فرانسوی ها این تخم ها از برترین نژادهای قزل آلا به دست آمده بودند اما در نهایت پرورش دهندگان ماهی دیدیند که این ماهی ها غقیم بوده و برای نسل های بعدی نیازمند خرید دوباره از فرانسوی ها هستند.

اتفاقی که طی چند سال افتاد این بود که صنعت پرورش ماهی ایران به شدت وابسته به فرانسه شد و ماهی های قزل آلای بومی در رقابت با ماهی های فرانسوی حذف شدند؛ هر ساله برای ثابت نگاه داشتن میزان تولید ماهی در، ایران مجبور به واردات تخم چشم زده از فرانسه شد.

حاجی بیگلو یکی از اساتید و از تولید کنندگان تخم چشم زده قزل آلا می گوید: "تخم های چشم زده ای که کشورهای اروپایی و غربی به ما صادر می کنند عقیم و غیر قابل باروری هستند. ما بعد از پروار کردن این ماهی ها و مصرف آن در کشور دوباره مجبور هستیم از خارج این تخم ها را وارد کنیم. هدف آن ها این است که ما همواره در تولید ماهی قزل آلا وابسته به آن ها باشیم تا منافعشان تامین شود. تعجبی هم ندارد، غربی ها عاشق چشم و ابروی ما نیستند و فقط به سود خودشان فکر می کنند. این میزان وابستگی به کشورهای غربی بدون شک در تناقض با اقتصاد مقاومتی و امنیت غذایی ماست."

وابستگی به فرانسه تنها مورد منفی برای این واردات نبود؛ آلودگی تخم های چشم زده به VHS تولید کنندگاه ماهی را با مشکلات زیادی مواجه کرد؛ در دوره های متوالی این بیماری اگرچه بر انسان تأثیری نداشت اما منجر به تلفات سنگین ماهی در کشور و کاهش سطح تولید ماهی شد.

طی دو سال گذشته اخبار زیادی در این راستا منتشر شد تا جایی که واردات تخم‌ چشم زده آلوده به ویروس VHS از فرانسه و لهستان موجب شد تا این بیماری به مزارع پرورش ماهی سرایت کرده و باعث مرگ و میر ماهیان شود.

تولید کنندگان داخلی با تکیه بر روش های اقتصادی در کشور اقدام به تولید انواعی از تخم های چشم زده کردند و در همین راستا نیاز ایران به واردات این نوع ماهی برطرف شد؛ در سال 93 مهدی خلج رئیس وقت سازمان دامپزشکی گفته بود که برای تولید ماهیان سردآبی به مراکز تکثیر داخلی متکی هستیم و در صورت نیاز به واردات، سازمان شیلات ایران کمیت آن را اعلام و با معرفی شرکت‌های وارد کننده و در نهایت پس از انجام اقداماتی مانند بررسی وضعیت بیماری‌های آبزیان کشور مبدا و ارزیابی دیگر مخاطرات بهداشتی مجوز بهداشتی واردات تخم چشم‌زده صادر می‌شود.

اگرچه مسئولان مدعی هستند که تمامی آزمایش های لازم بر روی این نوع از ماهی انجام گرفته و سپس وارد کشور می شود اما باید در نظر داشت که قاچاق همواره موضوعی است که سلامت جامعه را در مباحث زیستی به خطر انداخته است.

شاید اگر مجال تولید به تولید کنندگان داخلی داده می شد قاچاق نمی توانست تا این حد منجر به گسترش بیماری میان ماهیان و نابودی آنها شود؛ اگرچه در پارهای از زمان واردات این نوع ماهی ممنوع اعلام شد اما در نهایت با آزاد شدن واردات باز هم مرگ و میر ماهی ها شدت گرفته و صنعت تولید نیز لطمه زیادی دید.

اگرچه امکان تولید تخم چشم زده در ایران وجود دارد اما ایران در سال گذشته با واردات بیش از 2 میلیارد تخم چشم زده در سال بزرگترین وارد کننده تخم ماهی چشم زده در جهان لقب گرفت؛ اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و آمریکا تامین کنندگان نیاز ایران به تخم ماهی چشم زده هستند.

در شرایطی که فرومول واردات برای تخم چشم زده دیگر پاسخگو نبوده است باز هم در سال 95، دولت اقدام به واردات این محصول از فرانسه و برخی از کشورهای اروپایی کرده است این در حالی است که توان تولید داخلی این محصول بسیار بیشتر بوده است.

واردات این محصول در شرایطی است که باز هم برخی از آمار و ارقام نشانم می دهد که مزارعی که از تخم چشم زده وارداتی استفاده کرده اند با مشکلات زیادی مواجه شده اند چرا که اثرات آلودگی محصولات جدید نمایان شده و برخی از ماهی های این مزارع از بین رفته اند.

واردات تخم چشم زده از آمریکا در 4 ماهه ابتدایی سال موید بی توجهی مسئولان به امنیت زیستی در کشور است؛ کشوری که بنیاد های صهیونیستی مسلط بر صنعت غذایی آن بوده و دشمن درجه یک خود را ایران می داند، تخم های چشم زده برای ایران تهیه می کند و این مسئله در حالی است که توان و پتانسیل تولید این محصول در داخل وجود دارد.

بررسی آمار واردات کشور نشان می دهد در شش ماهه نخست سال 95 بالغ بر 1654 کیلوگرم تخم چشم زده از کشورهای فرانسه، آمریکا، لهستان، دانمارک و اسپانیا وارد کشور شده است؛ ارزش ریالی این واردات بالغ بر

9,635,337,055 ریال بوده است . این در حالی است که در سال گذشته تنها یکی از استان های جنوب غربی کشور توانسته بود بالغ بر 200 کیلو تخم چشم زده سالم تولید کند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
در پی درگیری نیروهای سپاه با گروهک تروریستی، رزمندگان اسلام موفق به فراری دادن این گروهک به خارج از مرزهای ایران شدند.
طی عملیات شب گذشته نیروهای لشکر 41 ثارالله در منطقه مرزی سراوان با گروهک تروریستی، رزمندگان اسلام موفق به فراری دادن این گروهک به خارج از مرزهای ایران شدند.

نیروهای سپاه به منظور بازرسی های بیشتر در منطقه حضور پیدا کردند و در عملیاتی انتحاری و ناجوانمردانه این اتومبیل به جا مانده با استفاده از ریموت منفجر شده و متاسفانه پاسدار حسن جزینی یکی از اعضای گردان بیت المقدس لشکر 41 ثارالله به درجه رفیع شهادت نائل شد و یکی دیگر از پاسداران لشکر مجروح شد که وضعیت مناسبی ندارد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
حذف سهمیه دانشگاهی خانواده‌های ایثارگران و شهدا از لایحه احکام دائمی برنامه‌ها از سوی مجلس به معنای حذف سهمیه این جامعه از ورود به دانشگاه نیست.
سهمیه دانشگاه خانواده شهدا به قوت خود باقی است و صرفا نمایندگان مجلس به دنبال آن بودند که این ماده در احکام دائمی آورده شود ولی از آنجا که در ماده 70 احکام دائمی برنامه‌ها، قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران دائمی شده، دیگر نیازی نبود در جای دیگر نیز آورده شود.

بنابراین گزارش؛ ایراد شورای نگهبان در همین باب و به درستی بود لذا مجلس هم در جلسه دیروز خود، رأی به حذف آن داد؛ چراکه به استدلال شورای نگهبان، یک قانون در دو جا تصویب نمی‌شود زیرا در ماده 70 احکام دائمی برنامه‌ها ذکر شده بود.

حذف سهمیه دانشگاهی خانواده‌های ایثارگران و شهدا از لایحه احکام دائمی برنامه‌ها از سوی مجلس به معنای حذف سهمیه این جامعه از ورود به دانشگاه نیست.

لازم به توضیح است در خصوص سهمیه فرزندان شهدا همان ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران حاکم است و صرفاً دائمی شدن آن در برنامه ششم توسعه حذف شده است.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
وحید جلیلی مسئول شورای سیاست‌گذاری جشنواره عمار از بی توجهی به آثار ملی و فیلم های تولید شده جبهه انقلاب در وزارت ارشاد اظهار گلایه کرد.
واکنش تند وحید جلیلی از
بنابراین گزارش، نشست خبری جشنواره عمار که روز گذشته برگزار شد با حاشیه هایی همراه بود که مهمترین آن بیان صریح و روشن وحید جلیلی در واکنش به بهای بیش از حد دادن به فیلم های بی ارزش سینمای ایران و بی توجهی به آثار فاخر ملی بود.

جلیلی گفت: اگر ابوالقاسم طالبی یک فیلم کوتاه ده دقیقه‎ای ضد انقلاب ساخته بود، صدها تریبون نماز جمعه و ده‌ها رسانه انقلابی برای منکوب‌کردن او کار می‌کرد اما جای تاسف است که فیلم‌هایی که یک دهم این فیلم قابلیت سینمایی ندارند به دلیل برخورداری از همان سازمان تماشای مناسب موفقیت بیشتری به دست می‌آورند زیرا آنها می‌توانند همان مخاطب محدود خود را بسیج کنند و به سینما بکشانند ولی فیلم‌های بزرگ ملی ما متاسفانه به دلیل فرصت‌محور نبودن بسیاری از مدعیان فعالیت فرهنگی در کشور در ظاهر شکست می‌خورند. 


وحید جلیلی افزود: جشنواره مردمی فیلم عمار تلاشی است برای بازسازی سازمان تماشای سینمای انقلاب اسلامی که در دهه‌های اخیر به دلیل استراتژی غلط تهدیدمحور به شدت ضربه دیده است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
 به نبال حرکات خارج از عُرف (رقص، آواز و پارتی) عده‌ای از در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در پارک ملل ساری، "مهدی عبوری" شهردار ساری در اقدامی قابل تقدیر، حکم برکناری "ناصر معیل" معاون فرهنگی اجتماعی این شهرداری را به وی ابلاغ کرد.

در این حکم خطاب به معاون فرهنگی شهرداری آمده است:

 تولید نشاط عمومی و ارتقای امید به زندگانی در چارچوب آموزه‌های دینی و اسلامی، یکی از راهبردهای تخلف‌ناپذیر در مدیریت شهری ماست که برگزاری آیین‌های نکوداشت مناسبت‌ها و موالید خاندان پیامبر اعظم(ص) در طول سنوات گذشته از جمله آن است بنا به گزارش‌های مراجع قضایی و انتظامی ساری و نیز اخبار مصور واصله در حاشیه نکوداشت و جشن بزرگ ولادت پیامبر نور و رحمت در پارک ملل بر اثر قصور و غفلت بعضی همکاران حوزه فرهنگ اتفاقات تلخ و ناگواری رخ داده که حدود قانونی مراعات نشد و اسباب نگرانی و ناخرسندی شهروندان شریف ساروی خاصه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را فراهم کرده است، به‌نحوی که سو مدیریت کارگردانی این جشنواره در پیوند با رفتارهای خارج از نزاکت معدودی از حاضران، حضور شکوهمندانه و شادمانه خیل عظیم پیروان آن پیامبر ارجمند را تحت‌الشعاع خود قرار داده و حلاوت این موسم خجسته را به تلخی کشاند لذا به‌موجب این ابلاغ از سمت معاونت فرهنگی برکنار می‌شوید.

معاون شهرداری ساری

در این زمینه لازم به ذکر است:در جشن شب ولادت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) که در پارک ملل ساری برگزار شد و برگزار کننده آن شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری بودند ، آهنگی از یک خواننده طاغوتی توسط فردی که تقلید صدا انجام می‌داد پخش شد که در حین پخش عده‌ای به رقص و پایکوبی پرداخته و آن را به یک پارتی تبدیل کردند!


و همچنین نکته قابل تأسف اینکه؛در این پارتی برگزار شده توسط شهردار ساری برگزاری مراسم در کنار خانه شهید مدافع حرم بود که خون به دل خانواده این شهید کرده است!
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
کشف 163 هزار لیتر سوخت قاچاق در یک بندر جنوبی،احسان رکنی خوی، فرمانده انتظامی شهرستان میناب گفت: در اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده در بندر کلاهی 163 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شد.

 

وی ارزش ریالی این کشفیات را  سه میلیارد ریال برآورد کرد و افزود: سوخت های قاچاق از 450 مخزن در بندرکلاهی بدست آمد.

 

فرمانده انتظامی میناب  بیان داشت: در این رابطه سه فروند شناور ، یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی سواری توقیف شد.

 

بندرکلاهی در 35 کیلومتری شهرمیناب قرار دارد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان خبر داد:
کشف ۳ هزار کیلو برنج قاچاق در جنوب غرب کشور، سرهنگ احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی دلگان در گفتگو با خبرنگار ما از کشف 3 هزار کیلو برنج قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله در محور ایرانشهر به بخش جلگه چاه هاشم دلگان کشف شده است.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده توسط ماموران انتظامی دلگان، مشخص شد مینی بوسی با یک محموله قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان در تردد است.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان بیان کرد: با تلاش ماموران انتظامی، سرانجام خودروی مورد نظر متوقف شد.
سرهنگ احمد ثمره حسینی تصریح کرد: ماموران پس از بازدید و بازرسی از این خودرو تعداد 60 کیسه برنج خارجی50 کیلوئئ به وزن 3تن  را کشف کردند.
وی اضافه کرد: در بررسی های به عمل آمده توسط ماموران انتظامی مشخص شد راننده این محوله قاچاق برنج را از شهرهای جنوبی استان سیستان و بلوچستان بارگیری کرده است و قصد انتقال آن را به استان های همجوار داشته است.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان گفت: قاچاق کالا صدمات جبران ناپذیری را به کشاورزان و همچنین تولید واقتصاد داخلی وارد خواهد کرد، سعی نیروی انتظامی بر این است که با پدیده شوم قاچاق مقابله کند.
سرهنگ احمد ثمره حسینی خاطر نشان کرد: از مردم شهرستان دلگان خواستاریم که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.
 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
، آروین فرشی‌نعیم مسئول بسیج دانشجویی دانشکده الهیات دانشگاه تهران، از اهدا کتاب«جدال دو اسلام» به محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت یازدهم خبر داد. 
 
وی افزود: این کتاب در حاشیه همایش وحدت حوزه و دانشگاه که روز دوشنبه (29آذرماه) در تالار شهید مفتح دانشکده الهیات دانشگاه تهران برگزار شد به سخنگوی دولت اهدا شد. 
 
کتاب جدال دو اسلام٬ گزیده‌ جلد 21 صحیفه امام  است که به تشریح تقابل اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی می‌پردازد.
 
هدیه معنا دار دانشجویان به آقای سخنگو+عکس
 
هدیه معنا دار دانشجویان به آقای سخنگو+عکس
 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
، زوج خوش ذوق بسیجی برای تبرک در برگزاری پیوند آسمانی عقد خویش مزار شهدای گمنام کهنز را برگزیدند.

بنا براین گزارش آقای وحید مهدوی و خانم فاطمه کریمی از بسیجیان شهریار به تأسی از الگوی خود شهید مصطفی صدرزاده و با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم شهید صدرزاده شهید عفتی و شهید آژند مراسم عقد خویش را در جوار گلزار شهدای گمنام کهنز برگزار کردند.

 

 

 

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
در گفت‌وگویی عنوان شد
مهران رجبی: دوست دارم دوباره به دیدار رهبری برومدر رابطه با حضور خود در جلسه دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی‌ با رهبر انقلاب اسلامی اظهار داشت: برای نخستین بار بود که به جلسه دیدار با رهبر معظم انقلاب دعوت شدم و این موضوع از طریق سازمان صدا وسیما به من اطلاع داده شد.

 

وی افزود: مسئولان صداو سیما به بنده گفتند که آیا تمایل برای حضور در چنین جلسه‌ای دارم و من هم از این موضوع استقبال کردم و به دعوتی که از من شده بود پاسخ مثبت دادم.

 

این هنرمند سینما و تلویزیون افزود: اگر مجدد دعوت شوم علاقه دارم که در چنین جلسه ای شرکت کنم و از آن استقبال هم می کنم.

 

رجبی گفت: در روز تولد پیامبر(ص) شرکت کنندگان اصلی مراسم سران کشورهای اسلامی و مسئولان نظام بودند  و باید گفت موضوع اصلی این جلسه درباره تقریب مذاهب اسلامی و وحدت بود که درد امروز دنیای اسلام است

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پای "بی تی" به دیگر شهرهای ایران باز شد/ ماده مخدر ناشناسی که بقالی ها هم می فروشند!، پان پراگ یا بی تی یکی از موادمخدری است که در بسته بندی های سبزرنگ و به قیمتی ارزان در برخی سوپرمارکت‌ها قابل دسترسی است و با استقبال جوانان و نوجوانان هم مواجه شده است محصولی از کشور هندوستان است که مخدر‌های مشابه آن مانند ناس در پاکستان و افغانستان تولید می‌شوند و دقیقا همانند مخدر ناس، یعنی از طریق بزاقِ دهان مصرف می‌شود. هرچند مدتی است که  پیش تر برخی رسانه ها اشاره ای به این قبیل ماده مخدر داشتند؛ اما به دلیل برخی کم توجهی ها هنوز این مخدر ارزان قیمت برای عمده مردم و خانواده های ایرانی ناشناس است و شاید هم گمنامی هم سبب گسترش آن در دیگر نقاط کشور شده است.
دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران در این خصوص گفت: نوع جویدنی تنباکو مانند ناس و پان (‏BT‏) که در جنوب شرقی کشور یعنی در سیستان و بلوچستان بیشتر مصرف می‌شود، اخیراً در سایر شهرها سر بر آورده و مایه نگرانی جدی شده است.
محمدرضا مسجدی در این خصوص گفت: سال 1392 در یکی از تحقیقاتی که در میان دانشجویان پسر شهر زاهدان انجام شده، نشان داد که 23.7 درصد از آنها تجربه مصرف تنباکو جویدنی مانند ناس و پان (‏BT‏) را داشتند.
وی ادامه داد: همچنین در تحقیقی که در سال 2007 از میان 504 دانش‌آموز نوجوان در مدارس زاهدان انجام شد نشان می‌دهد،  10.4 درصد آنها مصرف‌کننده پان بودند و 17.9 درصد هم قبلاً این ماده را مصرف می‌کردند؛ این در حالی است که وجود مواد سرطانزا در انواع رایج موجود این نوع تنباکو در بازار ایران به اثبات رسیده است.
اما همانطور که آمارها می گوید جامعه هدف این مخدر نسل جوان است، صاحب نظران بر این باوردند که بزرگ‌ترین فاجعه این مخدر ویران‌گر که در بسته بندی های بسیار شیک و با طعم انواع میوه ها وجود دارد این است که این مخدر سرطان زا بی صدا جوانان، نوجوانان و حتی کودکان و خردسالان دانش آموز هدف گرفته است!
کارشناسان و متخصصان بر این باورند که این مخدر بی‌صدا و کم‌تر شناخته شده، علاوه بر ایجاد وابستگی و اعتیاد روحی و روانی، به سلول های مغزی، دستگاه تنفسی و قلب و عروق آسیب های جدی فراوانی می‌رساند و موجب، افت تحصیلی، گیجی و از دست دادن تعادل روحی- رفتاری و حرکتی می‌شود.
همچنین بروز حرکات غیر طبیعی در چشم ها، افزایش ضربان قلب، دندان قروچه، لرزش، اختلال در خواب، سرطان روده بزرگ، نارسایی کلیوی، اختلالات رفتاری همراه با پرخاشگری، افزایش فشار خون، تخریب زیبایی و بروز سرطان دهان، حنجره و لثه، از مهم ترین عوارض جسمی و روانی مصرف این ماده خطرناک به شمار می‌رود.
در حالی پای این مخدر به دیگر شهرهای این باز شده است و روز به روز همه گیرتر می شود که به دلیل ناشناس بودن از سوی خانواده ها چندان حساسیتی در این خصوص وجود ندارد.
 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
عزل مسئول فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به دلیل عکس با بنر ترحیم برجام/ ردپای مشاور روحانی در میان است!همزمان با انتشار عکس مسئول معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی در کنار مراسم نمادین ختم برجام در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، صمد زاده از مسئولیت خود عزل شد. علی ای حال آنچه عیان است اینکه جریان های خارج از دانشگاه با فشار به رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان زمینه برکناری معاون فرهنگی این دانشگاه را فراهم کرده است.
در این بین نیز نمی توان از رسوخ فردی با تفکرات انحرافی و نزدیک به یکی از طیف های تندرو سیستان و بلوچستان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان غافل ماند، شخصی که با حمایت گروه های افراطی خارج از دانشگاه ماموریت ویژه ای برای ترویج افکار ساختارشکنانه در این دانشگاه یافته است.
فی الواقع همزمان با روی کار آمدن دولت تدبیر، جریان فتنه استان سیستان و بلوچستان از کنج عزلت خارج شده است و با اجیر کردن افراد ساده لوح در دانشگاه به دنبال دو قطبی سازی در محیط دانشگاه های استان در سال منتهی به انتخابات است.
چندی پیش نیز همین عنصر جریان فتنه در دانشگاه سیستان و بلوچستان که منابع مالی آن توسط طیف های شناسنامه دار استان فراهم می شود و ارتباط تنگاتنگی با لیدر جریان افراطی استان دارد، با چاپ یک نشریه دانشجویی با انتشار سران فتنه و مصاحبه‌های جهت دار ضمن حمله به شورای نگهبان و عبور از خطوط قرمز نظام موجب تحریک فضای سیاسی این دانشگاه شد.
اما گستاخی این فرد در اهانت به ارکان نظام توسط مسئولین دانشگاه بی پاسخ نماند و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نسبت به توقیف یک ساله این نشریه اقدام کردند که البته شنیده ها حکایت از آن دارد که با حمایت و توصیه برخی جریان های خاص معاونت فرهنگی وزارت بهداشت، این میزان به چهار و نیم ماه تقلیل یافته است!
این عنصر فتنه که حمایت برخی جریان های وهابی و سیاسی محلی را پشتوانه خود دارد از همان زمان با توصیه و حمایت برخی از عناصر در وزارت بهداشت، درصدد تغییر معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برآمدند!
شنیده ها اما حکایت از آن است که پای حسام الدین آشنا مشاور فرهنگی روحانی هم در عزل صمد زاده در میان است.
گفته می شود پس از انتشار این عکس در فضای مجازی، و در زمانی که وزیر بهداشت در زاهدان حضور داشت، حسام الدین آشنا در تماس با یکی از مدیران وزارت بهداشت دستور این عزل را صادر کرده است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پافشاری یاران دولت بر عدم نقض برجام ادامه دارد؛
مولاوردی: تمدید تحریمها ربطی به برجام ندارد!/ همه منتظریم ببینیم آقای ظریف چه راهکاری در پیش می گیردشهیندخت مولاوردی در گفت و گوی کوتاه با خبرنگار تیار در واکنش به اجرایی شدن دوباره قانون ۱۰ساله تحریم های ایران،گفت: نمی توان تصویب و تمدید تحریمهای ده ساله علیه ایران را در راستای نقض برجام در نظر گرفت.

وی افزود: همه منتظریم ببینیم آقای ظریف چه راهکاری در پیش می گیرید و بعنوان شخصی که حقوق بین الملل تحصیل کرده ام این تحریمها را در چهارچوب تمدید تحریمها و نقض برجام نمی بینم.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار کرد: از سال 74 این تحریمها بر کشور ما حاکم بوده و هر از چند سال تمدید می شدند و رییس جمهور هم در این رابطه حق وتو دارد و می تواند تحریمها را به حالت تعلیق در آورد.

وی تصریح کرد: در 20 سال گذشته نیز شاهد این قضیه و اعمال تحریمهای همه جانبه علیه ایران بودیم.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
فسخ یک طرفه قرارداد خصوصی سازی مخابرات به خاطر یک و نیم قسط معوق/ نادیده گرفتن بدهی 3100 میلیاردی دولتی ها به شرکت "اعتماد مبین"
‏سه شنبه 23 آذرماه، خبر فسخ خصوصی‌سازی مخابرات از سوی سازمان خصوصی‌سازی منتشر شد، به طوری که سازمان خصوصی سازی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که در چارچوب مفاد قرارداد منعقده با خریدار بلوکی سهام شرکت مخابرات ایران و نظر به عدم ایفای تعهدات قراردادی مزبور از جانب خریدار این سهام و نقض مکرر این تعهدات، از حق فسخ مندرج در قرارداد یاد شده استفاده کرده است.

بلوک 50درصد بعلاوه یک سهم شرکت مخابرات ایران، در تاریخ 8 آبان 1388، به شرکت توسعه اعتماد مبین (TEM) فروخته شده است. این شرکت، شامل همراه اول و مخابرات‌های ثابت استانی و زیرمجموعه‌های دیگر است. سهامداران اصلی توسعه اعتماد مبین، زیرمجموعه‌هایی از سپاه پاسداران و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هستند.

این اطلاعیه در حالی در رسانه ها منتشر می شد که سید مصطفی سیدهاشمی، رئیس هیأت مدیره توسعه اعتماد مبین درباره اعلام سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر لغو قرارداد شرکت مخابرات ایران می گوید: ما از 16 قسطی که تا پایان سال 96 باید پرداخت کنیم، 12 قسط را پرداخت کرده‌ایم، قسمتی از قسط سیزدهم و قسط چهاردهم که باید در آبان‌ماه پرداخت می‌شد هنوز پرداخت نشده است که برای آن از سازمان خصوصی‌سازی تقاضای استمهال کرده‌ایم که سازمان خصوصی با استمهال سه ماهه موافقت کرده است.

اگرچه میرعلی اشرف عبداله پوری‌ حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی مدعی شده است که رقم چک‌های برگشتی خریدار بلوک کنترلی سهام مخابرات ایران به حدود 1000 میلیارد تومان و جمع این چک‌ها به 5 یا 6 فقره رسیده که مربوط به 2 یا 3 قسط آخر این واگذاری بوده است اما سیدهاشمی می گوید: تنها قسمتی از قسط سیزدهم و قسط چهاردهم که باید در آبان‌ماه پرداخت می‌شد هنوز پرداخت نشده و بقیه اقساط تا کنون پرداخت شده است.

باید توجه داشت که قیمت روز معامله حدود 7800میلیارد تومان بوده است یعنی این سهام در سال88 به این قیمت خریداری شده ولی از آنجا که بر اساس قرارداد تنها 20درصد آن، پرداخت نقدی بوده است و مابقی در 16 قسط شش ماهه باید پرداخت می‌شد، کل مبلغ پرداختی بیش از این است، به عبارت دیگر شرکت توسعه اعتماد مبین، علاوه بر 1560میلیارد تومان اولیه، 16 قسط 484میلیارد تومانی پرداخت می‌کند که جمعاً معادل 9300میلیارد تومان می‌شود.

به گفته رئیس اعتماد مبین، از سال 1389 تا سال 1394، 12 قسط به‌طور کامل پرداخت شده است و امسال نیز حدود نیمی از قسط 13ام پرداخت شده است. پس با یک حساب ساده می توان دربافت آنچه از آبان ماه امسال (زمان بازپرداخت قسط 14ام)، به تعویق افتاده است، تنها یک‌ونیم قسط است اما همچنان رئیس سازمان خصوصی‌سازی ادعای خود مبنی بر بدهی 1000 میلیاردی این شرکت را بدون ارائه اسناد تکرار می کند.

نکته قابل تأمل این است که چگونه سازمان خصوصی سازی قراردادی را فسخ کرده است که تاکنون بیش از 80درصد مبلغ پرداخت شده و مبلغ تاخیر شده، تنها هفت و نیم درصد از کل مبلغ است و بخش عمده آن نیز، تنها یک ماه از زمان سررسید آن می‌گذرد.

اگرچه طبق گفته رئیس هیات مدیره توسعه اعتماد مبین، رئیس سازمان خصوصی‌سازی، با درخواست استمهال 3ماهه این شرکت به طور شفاهی موافقت کرده بود و این میزان تاخیر در پرداخت اقساطی با چنین مبالغی کاملاً مرسوم بوده است اما به نظر می رسد سازمان خصوصی سازی به دنبال بهانه ای برای فسخ این قرارداد بوده است چرا که در اولین فرصت به صورت گسترده از سوی رسانه ها این موضوع را علنی کرده است.

در شرایطی که دولت با چالش های زیادی روبه رو شده است و در آستانه انتخابات 96 سازمان خصوصی سازی چنین اقدامی را رقم زده است اما اساساً حق فسخ معامله باید از سوی یک مرجع قضایی و با رای هیات داوری تصمیم گیری و اعلام شود این موضوعی است که به کرات از سوی کارشناسان مربوطه به آن اشاره شده است.

از طرف دیگر طبق روال، ابتدا موضوع باید در هیات داوری مطرح و سپس به اندازه میزان اقساط پرداخت نشده سازمان خصوصی سازی اقدام به واگذاری سهم از طریق بورس کند؛ بنابراین طبق قرارداد سازمان خصوصی‌سازی می‌تواند به اندازه اقساط تاخیری اقدام به واگذاری سهام کند و تمام قرارداد قابل فسخ نیست.

سازمان خصوصی سازی در حالی نسبت به اعلام بدهی این شرکت موضع سریع نشان داده است که بدهی‌های کلان زیر به شرکت مخابرات ایران و سهامداران آن، ماهها و سالها است با بی‌تفاوتی دستگاههای دولتی روبرو شده است.

باید در نظر داشت که دستگاه های دولتی باید بدهی خود را به مخابرات و سهامداران آن پرداخت کنند، تا آنها نیز بتوانند اقساط خود را به موقع پرداخت کنند. برای بسیاری از بدهی‌های زیر نیز متقابلاً امکان اجراییات قانونی نظیر حکم تخلیه و حکم تخریب و قطع خدمات و حتی حکم جلب وجود دارد.

سازمان خصوصی سازی در حالی قرارداد با شرکت اعتماد مبین را به خاطر 720 میلیارد تومان بدهی فسخ می کند که دستگاه های دولتی که مستقیماً بودجه خود را از دولت دریافت می کنند بالغ بر 800 میلیارد تومان به مخابرات بدهکار بوده و از پرداخت بدهی خود سرباز می زنند.

از طرف دیگر میزان طلب شرکت اعتماد مبین در خدمات زیرساختی از دولت بالغ بر 300 میلیارد تومان بوده، همچنین طلب زیرمجموعه‌های ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از دستگاه های دولتی حدود 2000میلیارد تومان است.

‏دولت در حالی برای یک و نیم قسط طلب خود اقامه دعوا و فسخ قرارداد کرده است که مجموعه های دولتی بالغ بر 3100 میلیارد تومان یعنی 4 و نیم برابر به این شرکت بدهکار هستند.

اختلافات دولت با شرکت مخابرات در سال های اخیر شدت گرفته تا جایی که به نظر می رسد مسئولین به دنبال باز گرداندن مخابرات به بخش دولتی هستند و به راحتی نمی توانند از سهم مخابرات در اصل 44 قانون اساسی چشم پوشی کنند. هرچند وزیر ارتباطات مدعی شده بود فسخ این قرارداد را از رسانه ها شنیده و اطلاعی راجع به آن ندارد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
قاچاق انسان در محور خاش – سراوان دریای خون به راه انداخت/ کشته و مجروح شدن ۳۳ نفر + تصاویر: برخورد دو دستگاه خودروی تویوتا حامل اتباع خارجی غیر مجاز در کیلومتر 30 محور خاش به سراوان(دوراهی گرنچین – جاده قدیم سراوان) 10 نفر کشته که تعدادی در سرصحنه و برخی نیز در بیمارستان جان باختند و همچنین 23 نفر زخمی شدند.

وی با بیان اینکه در این حادثه مجروحین به بیمارستان امام خمینی (‌ره) خاش انتقال یافتند، تصریح کرد: از مجموع تعداد زخمی ها، 13 نفر ایرانی و 20 نفر افغانی و از مجموع فوتی ها، 3 نفر ایرانی و 7 نفر افغانی بودند.

سرگزی خاطرنشان کرد: در این حادثه بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس از دوراهی ایرندگان، دشت رباط، شهری خاش و شهری سه راهی به محل حادثه اعزام و مصدومین را به بیمارستان امام خمینی (ره) خاش منتقل شدند.

وی با بیان اینکه تلاش نیروهای امدادی برای کمک به سانحه دیدگان حدود یک ساعت و نیم به طول انجامید، گفت: اورژانس فوریت های 115 در هر شرایط و زمانی در جهت به حادثه‌دیدگان آمادگی دارد و در کمترین زمان ممکن در امر خدمات درمانی اقدام کرده است.

* علت حادثه سرعت غیرمجاز راننده وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه غیرمجاز

رئیس پلیس راه شهرستان خاش در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: علت حادثه سرعت غیرمجاز راننده وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه غیرمجاز بوده است که به صورت شاخ به شاخ با یکدیگر برخورد کردند.

سروان یوسفی تصریح کرد: رعایت نکردن حق تقدم، خستگی و خواب آلودگی راننده، برخورد وسیله نقلیه با عابرپیاده، تخطی از سرعت مطمئنه، انحراف به چپ و غیره در صدر علل بروز حوادث رانندگی در جاده‌های کشور است.

به گزارش تفتان ما، موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی استان و هم مرز بودن با کشورهای افغانستان و پاکستان سبب گسترش قاچاق اتباع بیگانه به خصوص در محورهای جنوب این استان شده است.

قاچاقچیان برای فرار از چنگال قانون با خودروهای حامل انسان که معمولا وانت تویوتا است با سرعت های غیرمجاز در محورهای منتهی به مرز تردد می کنند که هراز گاهی منجر به حوادث تلخ می شود.

سالانه دهها نفر از هم وطنان ما در جاده های مواصلاتی خاش به دلیل تردد قاچاقچیان انسان نابود و سرمایه هایشان از دست می رود و از لحاظ مالی و عاطفی خسارتهای فراوانی به هم وطنان ما وارد می آید که جبران آنها غیرممکن است و نبود جاده های ناامن و غیراستاندارد از عوامل اصلی رخ داد حوادث ناگوار در جاده های مواصلاتی خاش هستند که ضرورت دارد دولت برای رفع این معضلات هر چه سریعتر تدبیر کند.

 • photo
 • photo
 • photo


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
رئیس قوه قضائیه در جلسه مسئولان عالی قضایی:
آزادی حلب، معادلات دشمن در منطقه را بر هم زد/ مردم و مسئولان در قبال تفرقه افکنی دشمن به هوش باشند؛ به نقل از  اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با تبریک آزاد سازی حلب به ملت و دولت سوریه، جبهه مقاومت و همه مسلمانان تصریح کرد: آزادی حلب، تغییرات اساسی در معادلات منطقه و فرا منطقه ای ایجاد کرد. غرب و تروریست ها می خواستند حلب را مرکز و پایگاه اقدامات تروریستی خود برای ایجاد تغییر در کل منطقه کنند اما آزاد سازی حلب موجب شد که این خواب تعبیر نشود و برنامة غربی ها و اذناب منطقه ای آنها بر هم بخورد.


رئیس دستگاه قضایی با اشاره به برخورد کشورهای غربی با آزاد سازی حلب اظهار کرد: تمام تلاش کشورهای غربی در شورای امنیت این بود که به نحوی تروریست ها را در منطقه نگه دارند و حالا کشوری مثل فرانسه که خود ادعای مقابله با تروریسم را دارد و مدت های مدیدی به دلیل حوادث تروریستی پاریس، وضعیت امنیتی اعلام کرده بود، امروز حامی تروریست ها شده و در پی آزادی حلب، برج های خود را سیاه پوش کرده است. انسان از این میزان قلب واقعیت توسط برخی دولت ها متعجب می شود.

آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به حمایت مدعیان مقابله با تروریسم از تروریست ها خاطر نشان کرد: برخی کشورهای مرتجع نیز که موجب ایجاد شکاف در منطقه شده اند و تروریست ها را به جان مردم انداخته اند از سوی مدعیان حقوق بشر مورد حمایت قرار می گیرند و این دوگانگی و نفاق در عمل، امر بسیار عجیبی است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه تقسیم تروریسم به خوب و بد مفهومی ندارد، تصریح کرد: تروریست هایی که یک نوجوان 12 ساله را در مقابل دوربین ها گوش تا گوش سر می برند، از سوی غرب تروریست های خوب، معتدل و قابل حمایت به شمار می آیند! غافل از اینکه با تغییر عنوان، ماهیت این گروه ها عوض نمی شود و چنین رفتاری تنها این پیام را با خود دارد که هر کس با غرب همراه باشد ولو بدترین موارد نقض حقوق بشر را هم مرتکب شود اقداماتش در راستای حقوق بشر است و هر کس با غرب همراهی نکند، هر اقدام قانونی هم که انجام دهد مرتکب نقض حقوق بشر شده است.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: بر اساس همین دیدگاه است که عربستان با ارتکاب این همه جنایت در یمن علیه زن و مرد و پیر و جوان و ارتکاب اعمالی که در عرف بین الملل، جنایت جنگی به شمار می آید از سوی غرب حمایت می شود لذا باید گفت که حقوق بشر امروز ابزاری برای فشار به کشورهای مستقل و حق طلب است.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه آزادی حلب نشان داد که صبر و استقامت یک ملت در مقابل قدرت ها به پیروزی منجر می شود ابراز امیدواری کرد که با تلاش و مجاهدت دولت و ملت سوریه و حامیان مستضعفان، کل این کشور از شر تروریست ها خلاص شود.

آیت الله آملی لاریجانی دربخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به رفتار غرب با ایران در دوران پسا برجام اظهار کرد: آنها می خواهند با کمرنگ کردن تاثیرات برجام و به حداقل رساندن فواید آن برای ایران، جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهند و به همین دلیل می بینیم که تحریم برجامی را بر می دارند و به جای آن در پی تشدید تحریم حقوق بشری هستند.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه چنین رفتاری از قبل هم قابل پیش بینی بود، به اظهارات مقامات رسمی و تحلیل گران نزدیک به دولت آمریکا اشاره کرد و گفت: استراتژی دراز مدت آمریکا این است که با وارد آوردن فشار به بهانه مقابله با تروریسم و نقض حقوق بشر، تحریم ها را برگرداند.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: برخی از آنها پا را فراتر گذاشته اند و گفته اند برای مقابله با تهدیدهای جمهوری اسلامی باید از درون به ایران فشار وارد کنیم. بر همین مبنا تلاش آنها این است که با ایجاد تفرقه و حمایت از جریان های غرب گرا منفذی به داخل کشور بیابند؛ لذا همان نقشه هایی را که در دوران فتنه دنبال می کردند امروز به نحو دیگری طرح می کنند.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم و مسئولان در قبال تفرقه افکنی دشمن تصریح کرد: ما باید با همدلی، همزبانی و وحدت در کشور و بویژه با عمل به توصیه های مقام معظم رهبری و راهبردها و سیاست های کلی که ایشان برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ترسیم می کنند در مقابل این نقشه شوم دشمن بایستیم.

آیت الله آملی لاریجانی اعتماد به حمایت غربی ها را اشتباه دانست و با بیان اینکه آمریکا به خوبی چهره خود را در قضیه برجام نشان داد، ابراز امیدواری کرد که با بصیرت و توجه مردم و مسئولان، توطئه های دشمن به کلی خنثی شود.

بر اساس این گزارش، ادامه بحث و بررسی پیرامون پیش نویس آیین نامه قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران، در دستور کار امروز مسئولان عالی قضایی قرار داشت که موادی از آن به تصویب رئیس قوه قضاییه رسید.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
افزایش میزان رقم اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان به 12 هزار میلیارد تومان/ دریافت وام 3 هزار میلیاردی با وثیقه 30 میلیاردی/ یک نفر 1000 میلیارد بدهکار است!در خصوص اختلاس های گسترده در صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: ادعاهای بی اساسی مبنی بر اینکه این تخلفات و اختلاس ها از دولت های قبلی بوده است مطرح می شود اما تا جایی که بنده مسئولیت داشتم هیچ یک از این تخلفات مربوط به دوره های قبلی نبوده است.

وی با بیان اینکه در دولت های هشتم و هفتم نیز صندوق ذخیره فرهنگیان حاشیه های مالی داشت عنوان کرد: در دوران اصلاحات نیز بانک سرمایه دچار حاشیه های مالی شد که البته به گستردگی مشکلات مالی مربوط به دولت یازدهم نبود؛ برخی ادعا می کنند این اختلاس ها مربوط به دولت های قبلی است اما تا کنون هرکس بازداشت شده از دست اندرکاران این دولت بوده است.

وزیر اسبق آموزش و پرورش با بیان اینکه دولت در مسئله صندوق ذخیره فرهنگیان فرافکنی می کند عنوان کرد: هر چه تحقیقات از این صندوق بیشتر می شود، رقم اختلاس بالاتر می رود تا جایی که شواهد نشان می دهد، رقم اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان تا 12 هزار میلیارد تومان نیز رسیده است.

فرشیدی عنوان کرد: متأسفانه در طول تاریخ انقلاب بالاترین رقم اختلاس در کشور در جایی رخ داده است که متعلق به فرهنگیان و معلمان که جزء مظلوم ترین اقشار جامعه هستند رخ داده است که روحانی باید نسبت به بررسی و بازگرداندن این مبالغ دستور ویژه و اکیدی را بدهند که مانند حقوق های نجومی روی آن سرپوش گذاشته نشود.

وی همچنین افزود: برخی وام های بسیار مسأله دار در بانک سرمایه پرداخت شده است به عنوان مثال مبلغ 3 هزار میلیارد وام پرداخت شده است که این وام تنها با یک وثیقه 30 میلیاردی پرداخت شده است هرچند فرد مذکور بخشی از این وام را تسویه کرده است اما 1000 میلیارد به بانک سرمایه بدهی دارد.

وزیر اسبق آموزش و پرورش در ادامه گفت: یکی از مشکلات اصلی بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان این بود که برخی از افراد با اعمال نفوذ، وام های میلیاردی را در قبال وثیقه های اندک دریافت می کردند که همه این موارد با پارتی بازی و تبانی صورت گرفته است.

فرشیدی با اشاره به صحبت های سخنگوی دستگاه قضا مبنی بر تأسیس شرکت های خانوادگی در این صندوق و اعطای وام های خانوادگی اظهار داشت: تمام افرادی که برای این تبانی ها دستگیر شده اند مربوط به دولت فعلی هستند و برخی از این افراد نیز به صورت خانوادگی دستگیر شده اند.

وی تصریح کرد: اگر خوشبینانه نگاه کنیم اعتماد به هم حزبی ها و ورود برخی از جریان های سیاسی به صندوق ذخیره فرهنگیان در نهایت باعث شد که برخی از این اعتمادها سوء استفاده کرده و در راستای اهداف حزب و منافع شخصی خود دست به بیت المال ببرند.

وزیر اسبق آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: برخی از مسئولان در صندوق ذخیره فرهنگیان از دست اندرکاران فتنه 88 بوده و همچنین برخی از آنها در بنیاد باران مسئولیت هایی داشتند که در نهایت پیگیری اهداف حزبی در این صندوق منجر به اختلاس چند هزار میلیاردی در این صندوق شد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
طبق قانون بالاترین حقوق کشور را باید رئیس جمهور دریافت کند، اما چطور مدیر عامل صندوق توسعه ملی 57 میلیون تومان حقوق دریافت می کند؟
موسی الرضا ثروتی تعداد نجومی ها را از ۱۰ هزار به ۴ نفر رساندند/ مصوبه دولت حقوق 5 میلیونی را 400 درصد افزایش دادبه نقل از عصر اترک، موسی الرضا ثروتی ، نماینده سابق پنج شهرستان خراسان شمالی در خصوص عدم رسیدگی به فیش های نجومی با بیان اینکه در این زمینه قانون وجود دارد اما اجرا نمی شود ، اظهارکرد: رئیس جمهور ما خودش پنج دوره نماینده مجلس بوده ولی قانون شکن ترین رئیس جمهور است.

 

وی ادامه داد: اینکه آقای نوبخت مصاحبه می کند که قانون های متعددی وجود داشته است، دروغ است، چراکه قبلا خودشان تعداد این افراد را هزار نفر عنوان کردند بعد دیوان محاسبات 400 نفر اعلام کرد و اخیرا نیز تعداد نیز به 4 نفر رسیده است.

 


ثروتی با تاکید بر اینکه در خصوص حقوق های نجومی ابتدا باید رئیس جمهور، نوبخت، طیب نیا مواخذه شوند، گفت:  چراکه در جریان کارها بوده اند، خود من تمام شرایط شکاف حقوق و فاصله طبقاتی در مملکت به عرض آقای نوبخت رساندم و وی در پاسخ به من گفت این موضوع مانند لانه زنبور است دست بزنی به هم می ریزد.

 


وی ادامه داد: حقوق هیات مدیره های بانک ها، شرکت ها که توسط دولت از پنج میلیون به 10 میلیون افزایش یافته بود، بعد از انتشار حقوق های نجومی به بیست میلیون تومان رسید و این یعنی مملکت انگارقانون ندارد و یک مصوبه دولت 5 میلیون را به 20 میلیون می رسانند و به راحتی حقوق 5 میلیون را 400 درصد افرایش دادند.

 


نماینده سه دوره مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس نهادی است که باید در این زمینه ورود کند و مانع شود اما ضعیف است و به وظیفه خود عمل نمی کند.

 


ثروتی عملکرد قوه قضاییه را  نیز نیازمند جدیت دانست و گفت : بتازگی سخنگوی قوه قضاییه عدم دریافت پرونده حقوق های نجومی از سوی دولت شده گلایه کرده در حالی که قوه قضاییه مسئول نظارت بر حسن اجرای قوانین است و نباید در این موضوع که دولت در جایگاه متخلف قرار دارد بگویید که پرونده ها را در اختیارش قرار دهد.

 


وی ادامه داد: دولت متهم است و باید محاکمه شود اما انگار همه دستها در یک کاسه اند و در خلاف با هم شریک هستند . 

 


وی افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند این اقدامات خلاف شرع است و افرادی که چنین دریافتی هایی را داشته اند باید محاکمه شوند اما رئیس جمهور زمانی که می بیند، اطرافیانش باید محاکمه شود، تعداد حقوق بگیران نجومی از هزار نفر به 4 نفر می رسد.

 


وی تصریح کرد: طبق ماده 76 قانون مدیریت خدمات کشوری که در قانون بودجه سالیانه نیز می آید، تعیین حداقل و حداکثر حقوق بر عهده دولت گذاشته شده است در حالی که  دولت حداقل حقوق دریافتی را 900 هزار تومان مشخص کرده اما حداکثر را باز گذاشته است تا هر کسی هر مقداری که می تواند از بیت المال بکند.

 


وی افزود: اجازه افزایش حقوق توسط دولت و شورای  حقوق دستمزد مربوط به فوق العاده های است که در ماده 68 قانون آمده است که اگر دولت بخواهد این مبالغ را صدرصد افزایش دهد تنها به  50 درصد پایه حقوق که کمتر از 9 میلیون تومان است، می رسد.

 


نماینده سابق مجلس گفت: طبق قانون بالاترین حقوق کشور که معادل 18 هزار امتیاز است را  باید رئیس جمهور دریافت کند، اما چطور مدیر عامل صندوق توسعه ملی 57 میلیون تومان حقوق دریافت می کند.

 


ثروتی با بیان اینکه مصوبات دولت خلاف قانون است، افزود:  از همه مصیبت بار تر این است که رئیس دیوان محاسبات در صحن مجلس سر 290 نماینده را کلاه گذاشته و گزارشی داده که از سال 92 تا کنون حقوق بگیر های نجومی 400 نفر هستند.

 


وی ادامه داد: در حالی که دریافت های نجومی کسانی که از سال 92 به بعد حقوق گرفته اند با مصوبه مرداد ماه 95 دولت که میزان حقوق را 20 میلیون تومان افزایش داده ، تطبیق داده شده است.

 


وی تصریح کرد: به نمایندگان پیام دادم این گفته های رئیس دیوان محاسبات دروغ است، ولی متاسفانه اقدامی در این رابطه انجام نداده است.

 


وی گفت: جالبتر این است که نمایندگان طرحی را مطرح کرده بودند که حداکثر حقوق را دوبرابر ماده 76 اعلام کرده بودند که من در مصاحبه اعلام کردم نمایندگان برای اینکه از قافله عقب نمانند می خواهند حقوق خود را دوبرابر کنند.

 


وی افزود: هم اکنون نمایندگان مجلس 5.5 میلیون حقوق دریافت می کنند که با تصویب این قانون حقوق آنان به 11 میلیون تومان افزایش می یافت، تعدادی از نماینده ها از من گلایه کردند، اما این طرح در صحن مجلس رای نیاورد چراکه با این کار مجلس نشان می داد به جای اینکه جلوی تخلفات دولت گرفته شود دست دولت را به دو برابر افزایش، باز می کند.

 


نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضاییه بتازگی و بر اساس مصوبه دولت موضوع را بررسی می کند در حالی که مصوبه دولت غیر قانونی است.

 


ثروتی اظهارکرد: در ماده 79 قانون حداقل و حداکثر حقوق معین شده است  بطوریکه حداکثر حقوق باید 7 برابر حداقل باشد و وقتی پایه حقوق 900 هزار تومان است، باید حداکثر دریافتی یک مدیر 6 میلیون 300 هزار تومان باشد اما نه رئیس جمهور، نه وزرا، و نه هیچ مسیولی رده بالا  این مبلغ را دریافت نمی کنند و عدد بالاتر است.

 


وی اضافه کرد: بدبختی در دولت یازدهم این است که تعرفه های پزشکی نیز تا 400 درصد افزایش یافت و هزینه های یک متخصص در تهران از 70 هزار تومان تا 500 هزار تومان متغیر است.مجلس ، دولت ، نظام پزشکی وزارت بهداشت و درمان که وظیفه نظارت بر این موضوع را دارند خواب هستند.

 


ثروتی با بیان اینکه مجلس می تواند از رئیس جمهور سئوال کند، وزیر را استیضاح کند اما تاکید می کند که رطب خورده کی تواند منع رطب کند.

 


این نماینده سابق مجلس با بیان اینکه دولت نقطه ضعف هایی از برخی ناظران در اختیار دارد که اگر آنها پای کار بیایند این نقاط را رو می کند، گفت: فساد در کشور نهادینه و ساختارمند شده است.

 


وی افزود: در تفریق بودجه 6، 7 هزار تخلف اداری موجود است که همه به معنای فساد  است ، هرچند حدی از فساد اداری در تمام کشورها وجود دارد اما کشور ما جزو کشورهایی است که متاسفانه فساد در آن نهادینه شده است.

 


وی خاطرنشان کرد: اگر مطبوعات و سایت ها وارد موضوع حقوق های نجومی نمی شدند این قضیه مسکوت می ماند چرا که هم اکنون نیز شاهد هستیم عدد  10 هزار نفر به هزار نفر سپس 400 و اخیراهم به 4 نفر رسیده است.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
"زاکانی" یا "نادران" می‌توانند جزء گزینه‌های مورد بررسی جمعیت رهپویان برای ریاست جمهوری باشند/ این موضوع هنوز در شورای مرکزی طرح نشده/ فعلا هم اسامی کاندیدا را اعلام نمی‌کنیمدر خصوص آخرین وضعیت ائتلاف نیروهای انقلابی اظهارداشت: خبرهای خوبی در جبهه انقلاب در راه است که به زودی اعلام می‌شود.

 

وی همچنین در خصوص معرفی کاندیدا جبهه رهپویان به ائتلاف تحول‌خواهان افزود: هنوز این مسئله در شورای مرکزی مطرح نشده و تلاش ما بر این است که تا پایان این هفته کاندیدا خود را به ائتلاف معرفی کنیم.

 

دبیرکل جمعیت رهپویان در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور زاکانی یا نادران به عنوان کاندیدا این جبهه سیاسی گفت: این موضوع هنوز در شورای مرکزی مطرح نشده و فعلا هم اسامی کاندیدا را اعلام نمی‌کنیم ولی این دوستان هم می‌توانند جزء گزینه‌های مورد بررسی باشند.

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
جالب آن است که با وجود هزاران کانال ضد دینی که بدون هیچ محدودیت و فیلتری، به اعتقادات و مبانی دینی مسلمانان توهین می کنند، عده ای از مسئولین به بهانه جریان آزاد اطلاعاتی، محدود کردن این فضا را امری ناپسند می‌دانند!
 اندک نگاهی به فضای موجود در شبکه تلگرام پی می‌بریم که دشمنان نظام اسلامی با حضور حداکثری اهداف پلید خود را برای دروغ پراکنی و شبهه افکنی در این فضا به پیش می‌برند.

در این میان صدها کانال و سوپر گروه با هدف تخریب دین اسلام فعالیت می‌کنند که در این میان کانال هایی مشخصاً از بین بردن تقدس و وحنانیت قران را در دستور کار خود قرار داده اند. این کانال ها با جعل احادیث و استفاده از منابع غیر معتبر و یا حتی ساختگی سعی در انحراف افکار جوانان از مسائل دینی را دارند.

جالب آن است که با وجود هزاران کانال ضد دینی که بدون هیچ محدودیتی و فیلتری ، به اعتقادات و مبانی دینی مسلمانان توهین می‌کنند، عده ای از مسئولین به بهانه جریان آزاد اطلاعاتی محدود کردن این فضا را امری ناپسند می‌دانند!

در این گزارش همانند دیگر گزارش های "فساد در تلگرام" سعی داریم تا آنجائیکه ممکن است بخشی از مطالب موهن و مفسده انگیز را در لفافه بیان کنیم تا شاید چشم و گوش برخی از مسئولین بر این سمپاشی دشمنان بر علیه افکار و عقاید مردم ایران، بینا شود.

مهمترین رویه و محور مطالب این کانال های ضد دینی  به شرح زیر است:  

*القای تحریف شدن قرآن با بیان سند های جعلی و ساختگی

*القای تناقض های قران بدون توجه به قاعده هایی مانند آیات ناسخ و منسوخ ، محکمات و متشابهات قرآن

*انکار وحانیت قرآن

*انکار اعجاز و پیشگویی های قران با بیان مطالب ساختگی

*حرمت شکنی و بی احترامی به قرآن و مقدسات دینی

*به مسخره گرفتن احکام و قوانین الهی

 

در ادامه برخی از فعالیت های این کانال ها و پاسخگویی برخی از کانال های خود جوش به دروغ بافی این ملحدان را مشاهده می کنیم:

 

 

 

 

 

 

*در ادامه نمونه ای از فعالیت های خودجوش برخی از کانال های شبهه زدا را مشاهده می‌کنیم:

 

با وجود ایجاد چندین کانال روشنگری و شبهه زدا در مقابل با کانال های ملحد، اما با اندک نگاهی به فضای موجود در تلگرام میتوان متوجه شد که به طور میانگین تعداد کانال های مثبت و ایجابی یک به هزار است، چرا که هیچ ساز و کار و همت واحدی برای محدودیت و مدیریت این فضا وجود ندارد.

امید داریم تا مسئولین مربوطه با واقع بینی و بینش نسبت به سمپاشی رسانه ها معاندین در فضای مجازی، مانع از جولان دشمنان نظام اسلامی در میان جوانان،خانواده ها شوند.  نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
شبکه اطلاع رسانی دانا جدیدترین فیلم از اظهارات سرکرده عرفان حلقه و اظهارات وی در خصوص برخی از مسائل را منتشر کرد.

ویدیوها

Video Player
00:00
00:38

1. -1005077.mp4 | دانلود فیلم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پیش از انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی اصلاح‌طلبان و حزب اعتدال توسعه ائتلافی را با هم تشکیل دادند که بعدها با عنوان لیست امید و با شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی پا به عرصه انتخابات گذاشتند اما پس از آغاز به کار مجلس، "امیدی"ها یک گام هم در جهت رفع معضل بیکاری و ایجاد رونق اقتصادی برنداشتند.
پیش از انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی اصلاح‌طلبان و حزب اعتدال توسعه ائتلافی را با هم تشکیل دادند که بعدها با عنوان لیست امید و با شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی پا به عرصه انتخابات گذاشتند اما پس از آغاز به کار مجلس، "امیدی"ها یک گام هم در جهت رفع معضل بیکاری و ایجاد رونق اقتصادی برنداشتند.
 
به گزارش راه دانا؛ پیش از انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی اصلاح‌طلبان و حزب اعتدال توسعه ائتلافی را با هم تشکیل دادند که بعدها با عنوان لیست امید و با شعار امید، آرامش و رونق اقتصادی پا به عرصه انتخابات گذاشتند.
 
 
 
از جمله نکاتی که در این لیست حائز اهمیت بود حمایت از چهره‌های شناخته نشده و برخی از چهره‌های اصولگرا بود که از همان ابتدا این لیست را با حواشی مختلفی همراه کرد، اصولگرایان به عنوان رقبای انتخاباتی لیست امید بر این باور بودند که اصلاح‌طلبان دارای پایگاه اجتماعی در بین مردم نیستند و می‌خواهند با استفاده از چهره‌های اصولگرا در "امید" از پایگاه اجتماعی اصولگرایان برای رای آوری استفاده کنند، از طرفی برخی اصلاح‌طلبان هم این اقدام را برخلاف آرمان‌ها و اندیشه‌های اصلاح‌طلبی می‌دانستند و معتقد بودند افرادی مثل "کاظم جلالی" که در ایام فتنه 88 در مجلس شعار "مرگ بر فتنه‌گر" سر می‌دادند و خواستار اعدام سران فتنه بودند، نباید جایگاهی در لیست اصلاح‌طلبان داشته باشند.
 
 
 
اما زخم کهنه اصلاح‌طلبان و نارضایتی آن ها لیست امید که در ایام انتخابات روی آن مرهمی نهاده بودند پس از چند ماه سر باز کرد و الهه کولایی در گفت‌وگو با روزنامه آرمان در خصوص تشکیل لیست امید گفت: برخی با رانت و پول وارد لیست امید شدند.
 
 
 
روزنامه آرمان در مطلبی نوشت: "ورود با رانت و پول به لیست امید؛ این خبر توسط الهه کولایی فعال سیاسی اصلاح‌طلب اعلام شد؛ خبری که اگر در برخی کشورهای منتشر می‌شد، پس از انتشار آن بلافاصله موجی از استعفا از فعالیت سیاسی و عذرخواهی را با خود به همراه داشت، اما اکنون در عرصه سیاسی ایران خبری از این دست نیست. جالب آنکه که یکی از تصمیم‌گیران درباره لیست امید در تهران این خبر را اعلام کرده است. چرایی اعلام این خبر با توجه به حضور الهه کولایی درشورای عالی به‌طور یقین به انگیزه و هدف خاصی صورت گرفته است. از جمله لزوم شفاف شدن هزینه‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان در سراسر کشور و عدم استفاده از رانت به علت وابستگی اشخاص به افراد برای قرارگرفتن در لیست‌های گوناگون برای ورد به عرصه سیاست می‌تواند از جمله انگیزه‌های اعلام این خبر باشد."
 
 
 
از طرف دیگر با آغاز ماجرای حقوق‌های نجومی مدیران دولتی و انتشار فیش حقوقی صفدر حسینی پدر فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس، ابتدا سکوت و پس از آن حمایت فاطمه حسینی از حقوق نجومی پدرش، نه تنها موجب اعتراض آحاد جامعه و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب شد، بلکه صدای برخی نمایندگان مجلس و اعضای فراکسیون امید را هم درآورد و برخی نمایندگان هم که از این اقدام فاطمه حسینی ناراحت بودند ولی نمی‌خواستند نقدی به هم‌فکران خود در مجلس وارد کنند، از مصاحبه در خصوص اقدام فاطمه حسینی خودداری کردند و خطاب به خبرنگار دانا گفتند: "ما قرار است 4 سال با هم کار کنیم، اجازه بدهید وارد این مسائل نشویم."
 
 
 
اما آنچه که این روزها بیش از همه چیز موجب آزرده‌خاطری مردم شده و آن‌ها را از فراکسیون امید، ناامید کرده، عدم توجه نمایندگان این فراکسیون به مسائل و مشکلات اساسی کشور از قبیل بیکاری، رکود، فسادهای اقتصادی، قاچاق کالا و تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی است؛ مردم معتقدند از آنجا که "امیدی"ها با "رانت" و "پول" وارد مجلس شده‌اند، توجهی به این مشکلات ندارند و تمام وقت خود صرف زدوبندهای سیاسی و فعالیت‌های جریانی و حزبی می‌کنند تا جای پای خود برای دوره‌های بعدی مجلس محکم کنند و با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری فعالیت‌های حزبی اعضای فراکسیون امید هر روز بیشتر از روز گذشته می‌شود.
 
 
 
آنچه که بر روی این تفکر مردم صحه می‌گذارد جلسات اضطراری است که فراکسیون امید برگزار کرده است؛ از ابتدای تشکیل مجلس دهم تا کنون فراکسیون امید دو جلسه اضطراری برگزار کرده که هر دوی آن‌ها مربوط به مسائل سیاسی و حاشیه‌ای است؛ اولین جلسه اضطراری این فراکسیون پس از لغو سخنرانی علی مطهری در مشهد و دومین جلسه هم پس از صدور حکم جلب برای محمود صادقی برگزار شد؛ درحالی که شعار انتخاباتی این فراکسیون "امید، آرامش و رونق اقتصادی" بوده و نمایندگان باید تمام تلاش خود را در جهت برطرف کردن مشکلات اقتصادی انجام دهند؛ انتظار مردم از نمایندگان این بود که حداقل همزمان با پرداختن به مسائل حاشیه‌ای وسیاسی یک جلسه اضطراری هم برای مشکلات کشور به خصوص اصلی‌ترین مشکل جوانان، یعنی "بیکاری" برگزار کنند.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
تعرفه‌های رأی گیری باید در یک تفاهمی با شورای نگهبان صرفاً در چاپخانه بانک ملّی چاپ شوند که ظاهراً آنقدر ظرفیت ندارد که کل تعرفه‌ها را چاپ کند ولی الآن تأکید کردند فقط باید این چاپخانه تعرفه‌ها را چاپ کند.
 بزرگان جریان اصلاحات پیشنهادهای پنج بندی را خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور مصوب کرده و با فشار به وی درصدد اجرایی شدن آن هستند.

 بر اساس پیشنهاد بزرگان جریان اصلاحات،

یک- وزارت کشور بایستی حتما تا جایی که می تواند انتخابات را از حالت شمردن دستی خارج نماید. با این همه ظرفیتی در جریان اصلاحات وجود دارد که در 7 شهر اصلی و بزرگ کشور انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر هر دو باید به‌صورت تمام الکترونیک باشد.

 دوم- تعرفه‌های رأی گیری باید در یک تفاهمی با شورای نگهبان صرفاً در چاپخانه بانک ملّی چاپ شوند که ظاهراً آنقدر ظرفیت ندارد که کل تعرفه‌ها را چاپ کند ولی الآن تأکید کردند فقط باید این چاپخانه تعرفه‌ها را چاپ کند.

سوم- گفته‌اند کسانی که در مساجد به عنوان مجری یا ناظر بالای سر صندوق‌ها می‌ایستند، حتی المقدور تا جایی که امکان دارد اعضای پایگاه‌های بسیج آن مسجد نباشند.

چهارم- لیستی از استانداران و فرمانداران که یکی از معاونین رئیس جمهور از طریق رئیس دولت اصلاحات آماده کرده باید این تعداد (یعنی 70 نفر) عوض شوند، بررسی کند و راجع به جایگزین‌ها نیز با مشورت و هماهنگی آقایان علی یونسی و اکبر ترکان تصمیم گیری و اقدام شود.

پنجم- همایش بزرگی در تهران برگزار شود و همه استانداران و فرمانداران و معاونان سیاسی برای موضوع انتخابات بیایند که یکی از سخنران‌های آن همایش حتماً باید آقای هاشمی رفسنجانی باشد.

هنوز از واکنش رحمانی فضلی خبری دریافت نشده است.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
به نقل از مشرق، بر اساس لایحه بودجه سال ۹۶، مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری که ریاست آن را حسام‌الدین آشنا مشاور حسن روحانی در اختیار دارد، برای برگزاری 30 همایش مجموعا 3 میلیارد و 400 میلیون تومان بودجه دریافت می‌کند.آمار و ارقام لایحه بودجه نشان می‌دهد هزینه برگزاری هر همایش توسط موسسه تحت ریاست حسام‌الدین آشنا 113 میلیون تومان برآورد شده است.

مشخص نیست در همایش‌های مرکز بررسی‌های راهبردی ریاست جمهوری چه اتفاقی قرار است بیفتد که هزینه هر کدام 113 میلیون تومان برآورد شده است. 113 میلیون تومان معادل 100 ماه حقوق یک کارگر یا کارمند است.

مطابق لایحه بودجه سال آینده، از لحاظ تعداد برگزاری همایش، ‌ وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت، رکورددار برگزاری همایش و کنفرانس خواهند بود.

وزارت بهداشت در سال آینده ۶۷۷ همایش و وزارت آموزش و پرورش ۵۳۹ همایش برگزار خواهند کرد. مجموع بودجه‌ای که وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۶ خرج همایش‌هایش خواهد کرد حدود 9 میلیارد و 689 میلیون تومان است. وزارت بهداشت هم در سال آینده 5 میلیارد و 443 میلیون تومان صرف برگزاری همایش‌ها خواهد کرد.

بر اساس لایحه بودجه سال ۹۶، معاونت امور زنان ریاست جمهوری سال آینده برای برگزاری ۱۰۰ همایش، یک میلیارد و 700 میلیون تومان بودجه دریافت خواهد کرد.

آمار برگزاری همایش مطابق لایحه بودجه؛


همایش‌های میلیاردی پر ابهام در لایحه بودجه ۹۶
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
آخر و عاقبت


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
 در جریان اتفاقات اخیر در آذربایجان شرقی و همراهی برخی از پان ترک ها با حمله کنندگان ترکیه ای به سفارت ایران، نام یک شخص سیاسی باز هم به میان آمده است.

بنابراین گزارش، در حالی که ترک ها این روزها با شعارهایی علیه ایران و توهین به رهبری به مقابل سفارت ایران آمده اند، برخی از داخل نیز با ایشان همراهی می کنند اما در میان جریان سبز فعال شده در تبریز نام یک نفر به عنوان پرچمدار این جریان به گوش می رسد.

جانشین شهید

جانشین شهید

«مصطفی مولوی» جانشین و قائم مقام شهید مهدی باکری که سال ها برای خاک این کشور جنگیده است حالا یک «اصلاح طلب» تمام عیار است که به دلیل پاره ای مسائل نیز در انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شد.

حالا این روزها در جریان حواشی ایجاد شده بعد از مقاومت در حلب و پیروزی مدافعان حرم بر تروریست ها برخی در تبریز ندای مخالفت سر می دهند که وی نیز به پرچمداری این افراد شناخته می شود.

مصطفی مولوی همان کسی است که صدام برای سرش جایزه گذاشت و حالا...

گفتنی است بعد از رد صلاحیت مصطفی مولوی از انتخابات مجلس شورای اسلامی همسر شهید باکری در نامه ای وی را حاج مصطفی خطاب کرده و گفت کاش شهید شده بودی تا عده ای عکس های نداشته با تو را قاب کنند و نامت را بر بزرگراه ها بنویسند! همسر شهید باکری به وی در نامه گفته بود بدان در این کشور قهرمان مرده را می پرستند نه تو که زبانت تیز و برنده است!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


( کل صفحات : 13 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی